Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Blöfföl vagy ekkora aljas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blöfföl vagy ekkora aljas?

Figyelt kérdés

Volt egy fél éves kapcsolatom.Nem volt fenékig tejfel,mert az exem kihasznált és cselédnek tartott szinte,mivel szerettem,hagytam.Ez sem volt elég.Egy vasárnap amikor eljöttem tőle,akkor az sem érdekelte,az sem,hogy más munkát keresek meglepetést akartam.Mire mentem volna vissza közölte nem kell és a cuccaim is elhozta.

Eltelt 3hét.Soha nem járt sehova sem.Most azt irta a lánykámnak,hogy neki este programjai vannak,barátok,meg más is.Közölte vagy lesz valami vagy nem!

Hogy lehet ekkora aljas,amikor igyis elbánt velem,ha szeretett volna akkor ennyi idő után nem tudna más csajjal lenni.Esetleg blöff,hogy szivasson,vagy nárcisztikus.Egy hete még nálam volt beszéltük barátok maradunk,ezt ő akarta.Sütöttem neki.Addig is mindig kedvében jártam és ez a lánykámnak irt üzenet fáj most.Mert nem tudom igaz -e vagy csak le akar koptatni ,esetleg volt neki már valakije,nem értem.Nem olyannak ismertem amit most mutat magáról,de a megjegyzése:nem tudom mikor járok felétek...estenkent programom van.Elszomorodtam,lealázott.



2022. márc. 20. 21:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Maradt 3 db agysejtem.
2022. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Konkrétabban ird
2022. márc. 20. 21:16
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Ezt hogy lehet ennél konkrétabban írni, mint hogy az idehányt szöveget után 3 agysejtje maradt az olvasónak? :D

Amúgy a lánykád az a lányod, és most őt fűzi a pasid, vagy mi a?

2022. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Ki az isten az a lanykam???
2022. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a problémád? Nem vagytok együtt, azt csinál, amit akar. A lánykád ne beszélgessen vele, ha ez ennyire zavar, nem beszélve, hogy ha kihasznált, cselédnek tartott te se akarj sütit sütni neki, meg barátkozni!
2022. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A lányomnak ir.Neki amugyis rokona!A lányom apjáról.A kerdesre nem tudtok irni?
2022. márc. 20. 21:37
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A pasid a lányodnak a rokona, de neked nem? Ez egyre jobb lesz.
2022. márc. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk blöfföl-e? Nem vagyunk ott hálistennek. Az biztos, hogy tudja és élvezi, hogy téged ez idegesít, azért írkálja a hülyeséget a lányodnak. Ti meg idióták vagytok, hogy ezzel foglalkoztok és még fel is húzod magad rajta. Mondd meg a lányodnak, hogy tiltsa le ezt a gyökeret.
2022. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj vége van köztetek semmi közöd nincs hozzá kivel mit fog csinálni. Amekkor patkány még beszélnetek sem kéne vele nem hogy sütikézni de mivel te még mindig a talpnyalója vagy meg is érdemled amiért szórakozik veled.
2022. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Mégis minek sütöttél neki, mikor szakítottatok? Ennyire nem lehetsz s.ggnyaló.

Egyébként jól írod, ha szeretett volna, nem lenne most más csajjal. De eddig sem szeretett, te magad írtad, hogy nem érdekelted és a cselédjeként tartott.

2022. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!