Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Blöfföl vagy ekkora aljas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blöfföl vagy ekkora aljas?

Figyelt kérdés

Volt egy fél éves kapcsolatom.Nem volt fenékig tejfel,mert az exem kihasznált és cselédnek tartott szinte,mivel szerettem,hagytam.Ez sem volt elég.Egy vasárnap amikor eljöttem tőle,akkor az sem érdekelte,az sem,hogy más munkát keresek meglepetést akartam.Mire mentem volna vissza közölte nem kell és a cuccaim is elhozta.

Eltelt 3hét.Soha nem járt sehova sem.Most azt irta a lánykámnak,hogy neki este programjai vannak,barátok,meg más is.Közölte vagy lesz valami vagy nem!

Hogy lehet ekkora aljas,amikor igyis elbánt velem,ha szeretett volna akkor ennyi idő után nem tudna más csajjal lenni.Esetleg blöff,hogy szivasson,vagy nárcisztikus.Egy hete még nálam volt beszéltük barátok maradunk,ezt ő akarta.Sütöttem neki.Addig is mindig kedvében jártam és ez a lánykámnak irt üzenet fáj most.Mert nem tudom igaz -e vagy csak le akar koptatni ,esetleg volt neki már valakije,nem értem.Nem olyannak ismertem amit most mutat magáról,de a megjegyzése:nem tudom mikor járok felétek...estenkent programom van.Elszomorodtam,lealázott.



2022. márc. 20. 21:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A lányodnak ír. Oké, rendben. A többi nem a te dolgod, és ha van kicsi eszed, a megpróbálod magad olyan messzire tartani ettől az alaktól, amennyire csak lehet.
2022. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez hegymenet volt így a reggeli kávé előtt 🥴 de lássuk:

- összvissz fél éves kapcsolat, amiben "kihasznált és cselédnek tartott", de még most is akkora csicskulásokban vagy, hogy sütsz neki, ha arra vetődik.

- a lányod rokona és csak remélni tudom, hogy apai ágon, bár az is elég érdekes felállás..

- mivel kirakta a szűrödet, most egyedülálló, mi rendkívüli van abban, ha több programot csinál, mint amíg kapcsolatban volt? Ez ilyen.

- Hogy blöfföl-e, mi nyilván nem tudjuk, de téged ez miért érdekel? Szeretnéd folytatni a csicskulást, ha visszafogadna, miután ő rakott ki vagy hogy kell ezt érteni?


Anya vagy, szedd már össze magad, a lányodnak nem kéne végigasszisztálnia az anyja vergődését az exével.

2022. márc. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyelem egy ideje a kérdéseid.

Egyik előző kérdésedben írtad, hogy 40+ vagy. Ennyi idősen már lehetne annyi eszed, önbecsülésed, hogy nem futunk olyan szekér után, ami nem vesz fel.

Amúgy ez a pasi, milyen rokonságban állt, az elhunyt férjeddel? Nem az motivál inkább a ragaszkodásodban ehhez a pasihoz, hogy úgy érzed a férjed egy részét kaptad vissza?



https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..

2022. márc. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

13) jó ég, ez komplett kórkép.

Komolyan, szedd már össze magad, eleve sz.r volt a kapcsolat és még csak hosszú sem, mi ez a vergődéssorozat itt?

2022. márc. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Laylah ***** válasza:
100%
Na ácsi. Csak az a két véglet létezik nálad, hogy vagy sosem szeretett, vagy 2 hét alatt túl van rajtad? Az miért nem fordul meg a fejedben, hogy egy szakításnak előzményei vannak? Annyi történt, hogy volt egy fellángolása, aztán szépen lassan elkopott, de még kényelmes volt, majd kihúztad a gyufát és úgy döntött, hogy a kényelem ennyit nem ér meg. Mikor kidobott, addigra már túltette magát rajtad, ennyi. A szakító félnek mindig könnyebb, mert ő fel van készülve a helyzetre, tudja, mi fog következni, míg a másik rendszerint gyanútlan. Számára vége van, éli az életét, próbált veled egy sort jópofizni, hogy igen, majd barátok lesztek, de pontosan tudjuk, hogy mennyire szoktak fennmaradni ezek a baráti kapcsolatok. Fogadd el, hogy ennyi, ne képzelegj, csak a saját idődet húzod vele és meghosszabbítod a szenvedést.
2022. márc. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!