Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bennem van a rossz ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a rossz ha nem érzem hogy szeretne?

Figyelt kérdés
7 éves párkapcsolatban élek. Pár hónapja teljes elhidegülés van a párommal. Mintha az egész megszokás lenne csak. Minden téren. 2 éves gyerekünk van. így meg híztam de próbálkozom hogy vissza nyerjem a régi a lakom. Szex is egy forgató könyv tudom mi hogy mikor. Nem érzem hogy szeretne. Folyamatosan szóltam próbálkoztam h változzon. De 1 hétig tartott. Azon kívül hogy nem mutatja ki az érzéseit és nem beszélgetünk semmi nem csalt meg hűséges. Baj hogy nem elég az hogy gyereket nevelünk és lakotarskent viselkedünk? Szeretnek nő lenni mellete. Aki szeretve van. Szerintetek vége? L/23

2022. ápr. 1. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Gondolhatta volna hogy gyerekkel családot alapitami az nem 1-2 év lesz.
2022. ápr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Túl korán kezdtetek bele a családalapításba. 2 éves gyereket már rá lehet hosszabb időre bízni a nagyszülőkre, kérjetek tőlük segítséget, ti meg kezdjetek el randizni.
2022. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatot építeni kell, nem normális, ha lakótársak vagytok csak. TEnni kell érte, hogy működjön.
2022. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!