Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Léptetek már ki nárcisztikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léptetek már ki nárcisztikus kodependens borderline kapcsolatból?

Figyelt kérdés
53ffi vagyok. A Hölgy eszményi, ikerlángom, MINDENBEN TÖKÉLETES, de: ilyen személyiségjegyekkel bír, és ezt alkalmanként igen nehéz elviselni. A szívem hasad bele. Nyilván én is érintve vagyok ezen jegyek egy részével, hisz másfél évig együtt éltünk, igaz 8x elköltöztem. 7saját 1 az Ő döntése volt.

2022. okt. 23. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lefekvés előtt újabb nàrci.


Legjobb helyen jársz , itt mindenki exe diagnosztizált nàrcisztikus , annyi kérdés van , a szakirodalom nem tudta mèg feldolgozni a sok PSZICHOLÓGUS által alátàmasztott tapasztalatot

2022. okt. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahelyett, hogy a dsm-ben keresnél magadnak szitokszavakat, amivel jellemezheted a valószínűleg makk egészséges, csak hozzád nem illő párod, mi lenne, ha kilépnél abból a qrva kapcsolatból?


Ha annyira okosnak hiszed magad, hogy mindenféle fancy szót használsz arra, hogy validáld magad, hogy a párod elmebeteg és nem te vagy egy fasz, akkor miért nem azzal foglalkozol, hogy eltűnj mellőle?

2022. okt. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már lassan törpe manókat kezdet látni a nárcisztikus szó láttán.
2022. okt. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2/3

Szeretem. Szeretem. Szeretem.

Ennyi, röviden.

2022. okt. 24. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!