Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez azt jelenti, hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy már nem érez irántam semmit? (Se harag, se szeretet?)

Figyelt kérdés
Csak elméletben érdekel. Összevesztünk nagyon, egy ideig kb. utált, de már mosolyogva köszön ha lát, sőt akkor is, ha nővel vagyok, akivel tudja, hogy összejárogatunk. Múltkor pl. látta, hogy csókolózunk, de utána is mosolyogva köszönt mindkettőnknek, meg nem ment el nagyon a közelünkből. Akkor 100% hogy túl van rajtam, vagy csak nagyon úgy akar tenni, mintha mennyire nem zavarná?

2023. jan. 25. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő lehetséges.

Ezt nem lehet tudni, te jobban ismered...

2023. jan. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg ha új kapcsolatban vagy, már ne rugózz azon, hogy mit gondolhat az ex.
2023. jan. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tuti bepasizott.
2023. jan. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kérdésre a tuti választ senki sem fogja neked megmondani, ugyanis nem látunk bele az exed fejébe.

Lehetséges hogy:

- túl van rajtad, nem érdekli mit csinálsz,

- nincs túl rajtad, csak nem akarja kimutatni,

- örül hogy megszabadult tőled, mert látja hogy neked már más nő van az oldaladon, tehát nem szereted, nem tepersz utána, így neki is könnyebb az élet, bebizonyosodott hogy nem érdemes veled foglalkoznia.

- neki is van már más az életében, vagy van valaki aki felkeltette a figyelmét és már rá fókuszál.

2023. jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokkal valószínűbb, hogy már semmit nem érez irántad.
2023. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem inkább az aktuális párodra koncentrálsz inkább?^^
2023. jan. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bepasizott
2023. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Erre mondják, hogy hidegen hagyod.
2023. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Azért ha csókolaztál az újjal és ott maradt, akkor lehet még szeret és féltékeny, csak nem rendezett jelenetet.
2023. aug. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!