Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elegendő ok a szakításra nem ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegendő ok a szakításra nem ?

Figyelt kérdés

21 èves vagyok. Első párkapcsolatom ért véget, egy olyan fiúval akit nagyon szerettem.


Az egészre múlthéten derült fény, èn elindultam dolgozni este de valami müszaki hiba volt a gyárba amiért mindenkit hazaküldtek, így engem is. A pasimtól úgy váltunk el hogy alig akart elengedni meg.minden, meg így úgy hiányzok neki. Gondoltam meglepem akkor azzal hogy hazaállítok, nem szóltam neki.


Haza is értem, ès ahogy beléptem az ajtón megcsapott egy női parfüm szag, en nem használok abszolút szoval igencsak furcsa volt és a legrosszabbra gondoltam... beakartam menni a szobánkba de az ajtó bevolt csukva és egy nő viháncolását hallottam (🤢🤮🤮)...


Benyitottam és eleg szar látvány fogadott... a baratnőmmel hempergett az ÁGYAMBA ! Meghűlt bennük a vér, az én vérnyomásom meg szerintem az egekbe volt.


Azert is fáj ez kegyetlenül mert ez a barátnőm aki mar nem az, gyerekkorom óta barát. Mindig mondta hogy így úgy összeillünk meg minden. Aztán kiderült ez.


Na de visszatèrve a témára, annyit mondtam nekik hogy pusztuljatok innen. Mert ez az ÉN házamba törtent basszus. Hamar összekapták magukat a csaj meg elhúzott. Pasim jött oda mentegetőzni, de nem érdekelt... borzasztó dühös voltam. Mire összekapták magukat már kihajigáltam minden cuccát a házból. Nem is nagyon emlékszem rá...


Aztán fejemhez vágta hogy minek jöttem ilyen korán haza, meg hogy ne hisztizzek már ilyenek miatt 🙂🙂🙂! De amitől abszolút agyérgörcsöt kaptam az az volt mikor fejemhez vágta hogy biztos én is félrejárok... ekkor vágtam hozzá a telefonom hogy akkor nezd meg nyugodtan !


Mondtam neki hogy vagy eltakarodik vagy rendőrt hívok, vagy a bátyámat, rendőrséggel jóval nagyobb szerencséje lett volna... ekkor elhúzott.


Minden létező helyről letiltottam...


Sírtam utána elég rendesen, mert én egy ilyen emberbe bíztam meg :( Meg aztán belegondoltam hogy míg én dolgozni voltam hogy kicsit jobb életünk legyen, addig ők kitudja mit csináltak a hátam mögött... gusztustalan emberek vannak!


Az meg hogy én megcsaltam az nonszensz mert vele jöttem először össze 20 évesen, de nyílván ezzel akart védekezni.


Aztán igy jobban elgondolkodtam azon hogy egy ilyen ember nem érdemel semmit, nem erdemli meg hogy sírjak emiatt, szóval összeszedtem magam.


De azóta egyik ismerősömtől hallottam hogy már kivan téve hogy kapcsolatban vannak... Lenyegeben nem is az bánt hogy megcsaltak, hanem hogy mióta tartott ...


Szóval kerdezem, jogos volt amit tettem nem ?



2023. febr. 4. 17:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
5%

Nézzük csak, egyrészt véletlen volt, másrészt ez nem az aminek látszik, különben is nyilván nem tudtad őt kielégiteni, elhanyagoltad.


Ja kettős mérce van, akk jogos a szakitás igen

2023. febr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Igen.
2023. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Jogos, sajnos. Sajnálom, de biiztos találsz jobbat majd!
2023. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy elég. Szerintem abszolút jól látod a dolgot, és külön jó, hogy nem érte/értük sírsz, hanem az időt, energiát, törődést bánod, amit te adtál.
2023. febr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Ez elég kemény sztori. Nem kérdés, hogy elegendő-e a szakításra. Mindkettő embert törölni kell az életedből.
2023. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek. 1 es. Érettetem az iróniat. Vagyis remelem az volt :)
2023. febr. 4. 18:07
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kérdezhetsz ilyet, hogy elegendő ok-e a szakításra??? Mi lenne elegendő ok, ha nem ez???

Örüljünk, hogy kiderült! Nagyon fiatal vagy, sokkal jobbat érdemelsz és állj is így hozzá. Szűrd jobban a pasikat, ha gyanús, nem tűnik full őszinte, kapcsolatorientált típusnak, lapát!

2023. febr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy jogos volt. Ez volt egyetlen helyes döntés.

Az meg hogy a TE lakásodba vitte a nőt, abszurd.

2023. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz a történet, akkor örülj, hogy még időben kiderült.
2023. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
10%
Elegendő. De ha nagyon megértő vagy, még egy esélyt adsz nekik, és ha még egyszer megtörténik ez, akkor vége. Vagy nem is, elég egyszer is.
2023. febr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!