Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hagyjam vagy beszéljek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam vagy beszéljek még vele? 4.5 éves kapcsolat vége. 23f 23n

Figyelt kérdés
14 éves korunkban egy társaságban voltunk én már akkor beleszerettem, ő viszont barátkent tekintett rám sőt összejött egy másik faszival és együtt volt vele 4 évet. Ejött az érettsegi (gimi) én egy fejjel magasabb lettem izmosabb magabiztosabb, ő pedig szakított a párjával lévén, hogy elhidegült tőle és már régóta szerelmes belém titkon "gimis crush". Én a sebeimet begyógyítottam amik annak idején keletkeztek miatta, szerelmes voltam másba és volt több kapcsolatom is gimi ideje alatt. Viszont adtam egy eselyt a dolognak és összejöttem vele ebből lett egy 4.5 éves kapcsolat. 3 hete azt mondta szakítani akar elhidegült tőlem és már nem szeret belefáradt a kapcsolatunkba. Azóta beszéltünk chaten kb. 1 hete, hogy ő is rosszul érzi magát senki nem érti meg (családja sem) és hogy rosszul esett neki, hogy visszavittem neki az összes dolgot amit valaha adott nekem es letiltottam facerol (azóta feloldottam). Elutaztam egy hónapra szakítás után szinte közvetlen (már előtte is tervben volt), azóta nézi az összes storym.. érdemes lenne vele beszélni mikor hazaérek vagy inkább hagyjam a fenébe?

2023. febr. 22. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van "tini párkapcsolatok" kategória is ,csak mondom.
2023. febr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miről akarsz vele beszélni ha elhidegült? Nem látom sok értelmét.
2023. febr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak érdekes lettél újra, főként azért, mert (látszólag) könnyen túlléptél rajta. Ha újra kezdenétek, előbb-utóbb megint szakítás lenne a vége.
2023. febr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk már tinik, ő egyetemre jar én pedig dolgozom. Csak odáig nyúl vissza a megismerkedésünk. A miértekre a válaszok miatt gondoltam, de lehet felesleges és csak tovább húzná az agóniát.
2023. febr. 22. 11:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehéz nektek a változás, hogy a 4 éves együttlevés már nincs! Ettől ez még nem szerelem, meguntátok egymást és nagyon fiatalok vagytok, lesznek még mások. Fogsz még beszélni vele, és még hónapokig nyalogathatjátok egymás sebeit, meg összefeküdhettek még párszor, aztán lassan majd mindenki megy a maga dolgára.
2023. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hmm utolsóval értek leginkább egyet. Viszont ha ő szakított, akkor nem szeretném én keresni őt, majd ír ha akar, csak addigra már lehet nem fogom válaszra méltatni.
2023. febr. 22. 22:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!