Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok nők! Szoktatok még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők! Szoktatok még vitatkozni akkor volt pasival ha már nem éreztek semmit?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom (lehet rosszul) hogy ha már nem számít az a valaki,akkor én már nem is vitatkozok vele mert nincs értelme.Nem?
2023. márc. 7. 06:48
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Érez valamit irántad, és ez az érzelem harag/düh.


Nem szeret.

2023. márc. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Ha gyűlölöm, haragszom rá, ha zavar, eroszakoskodik akkor simán, le is tiltom ha jól felcsesz. Ő is lefog ha van egy kis esze.
2023. márc. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
SZerintem szépen akart elválni, tényleg komolyan gondolta ezt a barátosdit. De nem fog menni, mint ahogyan általában nem szokott. Mert az egyik fél még akar valamit, a másik meg csak nem akarja megbántani. Hagyd békén, hívj el mást a programra.
2023. márc. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Jobb lenne ha letiltana.Már megkértem rá..

Én is hamarabb túllennék rajta.

Ha komolyan gondolta a barátosdit akkor nem mondta volna le a programot szerintem.

Lehet csak örül hogy van aki teper érte.

2023. márc. 7. 10:54
 25/34 anonim ***** válasza:
Ha zavar, hogy nem tiszta a viszony és ez neked kellemetlen, mert reményt ébreszt és csalódást okoz, akkor te is megszakíthatod vele a kapcsolatot, te is letilthatod.
2023. márc. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

25os nem fogja letiltani ő ahhoz túlságosan szerelmes... Miközben a másik le se tojja a fejét. XD


Kérdező ne hari rám de nagyon szánalmas vagy, minek akarsz te barátkozni ha nem kellesz? Erőszakos is vagy nagyon, szerinted így esélyed van nála? Amúgy sem lenne, de te még 20 lapáttal ráteszel. Ébredj már fel! Nem kellesz neki és kész!

2023. márc. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Az a baj ha szerelmes az ember nem úgy gondolkozik. :(

Tudnék én is tanácsot adni ha kívülálló lennék.

Most csak azon jár az eszem hogy nekem Ő kell és semmi más.

Lehet direkt paraszt leszek és hátha letílt. :(

2023. márc. 7. 11:34
 28/34 anonim ***** válasza:
Miért lett vége a kapcsolatnak?
2023. márc. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
De mi nem tudunk veled mit kezdeni, neked kell erőt venni magadon és nem foglalkozni vele többet. Neked nem elég, hogy a barátkozás sem megy? A párkapcsolat sem működött. Nem vagytok egymáshoz valóak. És minél tovább húzod annál többet szebvedst, megeri? Szerintem egy picit sem.
2023. márc. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

28/29

Azt mondta hogy nála elmúlt a tűz.

Amúgy nem tud semmi negatívumot mondani rólam amit változtatna rajtam.

És ne magamban keressem a hibát itt ő a hülye tudja jól.

29/29 Tudom hogy nekem kell változtatni.

De most olyan jó itt beszélgetnj róla idegen emberekkel. :)

2023. márc. 7. 11:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!