Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok nők! Szoktatok még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők! Szoktatok még vitatkozni akkor volt pasival ha már nem éreztek semmit?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom (lehet rosszul) hogy ha már nem számít az a valaki,akkor én már nem is vitatkozok vele mert nincs értelme.Nem?
2023. márc. 7. 06:48
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Na, legalább akkor addig se neki írogatsz. Az érzelmeken nem lehet változtatni, az vagy van, vagy nincs.
2023. márc. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Az ilyeneknel nem értem, hogy akkor miert nem tiltod le te? Akkor nem tudna manipulálni. Csak azért beszélget veled mert tudja hogy te szereted őt és jól esik neki hogy valaki simogatja az egóját.

Plusz, Soha nem értettem exeknel, ezt a jaj barátilag csináljunk ezt meg azt. Ha te még mindig szereted akkor az nyilvánvalóan nem baráti...

Saját magatokat assatok ezzel alá

2023. márc. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

#18


Azért ír mert ugrasz az üzeneteire. Szívat b@zdmeg. Nem veszed észre?😁

2023. márc. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Az en volt parom is ezt csinalta,szaktiott velem,aztan megkeresett ,aztan a fejemhez vagta,hogy o mar feladta volna a probalkozast az en helyemben es megertette volna,hogy nem kell mar a masiknak,aztan azt,hogy miert nem irok es sokszor azt,hogy miert. Ez ket es fel even keresztul ment aztan elmultak az en erzeseim.Neki mindvegig parja volt megis talalkozgattunk,szeretkeztunk es sokszor mondta azt,hogy szeret es egyszer el is hagyta a parjat azzal a cellal,hogy kibekulunk. Egyutt jartunk edzeni stb.

Az a legjobb,ha megszunteted a kapcsolatot nem fokozatosan,hanme egybol.En mar banom foleg azt az egy evet ,amit arra pazaroltam,hogy minden programomat ,beszelgetest a kore epitetem,hogy hatha talalkozunk ,beszelunk,kibekulunk. A maradek idoben felfogtam,hogy nem lesz semmi,de a szex jo volt en is eltem az eletemet,talalkozgattam rengeteg emberrel,tobb emberrel is lefekudtem es kieltem magamat. O pedig ott volt,mert akkor is szerettem es senkitol nem akartam komolyabbat.

Amig te ott vagy neki pont jo,mert tudja,hogy valakivel mindig tud beszelni aztan szep lassan bepasizik melletted.

2023. márc. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!