Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kedves 40-es nők! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves 40-es nők! Miért csináljátok ezt? Mire jó ez?

Figyelt kérdés

Van egy szexkapcsolat egy pasival.

Egy idő után egyre többet éreztek és a pasi is.

Egymásba szerettek.

Hazaviszitek a családnak bemutatjátok a gyereknek is, és rá 2 hónapra kidobjátok a pasit úgy hogy nem tett semmi rosszat sem szóval sem tettel nem ártott nektek?

Volt már ilyen veletek? Ha igen miért szakítottatok?

Igen én vagyok a kidobott pasi.

Igen már itt vergődök egy ideje ezen az oldalon mert nem tudom felfogni hogy miért tette. :-(


2023. ápr. 10. 18:24
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
31%

Narcisztikus a no szerintem!

Youtubon keress ra a Narcisztikus Morzsak szavakra es egy vilagos szoke haju no reszletesen bemutatja a narcisztikus partner dolgsit! A videokbol ra fogsz ismerni

2023. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%

Először is ezt nem a 40-es nők csinálják, bármilyen korban előfordul és pl én is csináltam ilyet 20-as, 30-as férfiként. Nem volt semmi konkrét probléma, de gondolom valahogy mégis hiányzik ilyenkor valami. Azóta sem tudtam megmagyarázni magamnak sem néhány szakításomat.

Talán meg is ijedhetett, túl komoly lesz a kapcsolat, egyre jobban ragaszkodik, ott a gyerek is, aztán valamiért vége lesz... akkor inkább megelőzi a későbbi fájdalmakat

2023. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:

Erre is gondoltam

Több évig egyedül volt sajnos.

Mondta is hogy furcsa hogy reggel van aki jó reggelt kíván és hogy felhívhat valakit ha baja van vagy öröme.

2023. ápr. 10. 19:22
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

Lépj túl ezen,és ne fuss utána.


Valószínűleg igen fiatal és naiv lehetsz, de majd rájössz, hogy egy ilyen eset után szimplán tovább kell lépni, ilyen az élet.


N

2023. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
93%

Jézusom szokjatok már le erről, hogy mindenkit nárcisztikusnak mondtok, aki nektek nem szimpatikus. A nárcisztikus személyiségzavar egy pszichiátriai kórkép. Egy betegség, ezt ti nem tudjátok megítélni, mert nem vagytok szakorvosok!


Szerintem a nő csak fellángolt. Ez elmúlt, elküldött. Korrekt volt. Megmondta, hogy nem érez irántad semmi olyat ami miatt veled lenne. Az idődet nem rabolja legalább. Lépj túl rajta, megannyi hal vana tengerben. Őt meg felejtsd el.

2023. ápr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fiatal éppen ez 43 vagyok. :-)

Volt már pár kapcsolatom hosszabb rövidebb is de így még nem éreztem. Voltam már kidobva is.

Az is a baj hogy semennyire nem laposodott el a kapcsolatunk és akkor lettem kidobva amikor a közepében voltunk.

És én hülye úgy éreztem hogy ő is így érez.

2023. ápr. 10. 19:35
 17/46 A kérdező kommentje:

11/16

Részben igazad van a videóval kapcsolatban.

Volt sokszor olyan hogy mentem találkozóra (hozzá) és megdicsért hogy de jól nézel ki! De jó illatod van!

És rá 2 mondatra mondta is hogy bocs de "kajaszagom" van és zsíros a hajam.

Persze ment fürödni meg minden rendbe tette magát csak ugye jól esett volna nekem is ha úgy fogad.

2023. ápr. 10. 19:43
 18/46 anonim ***** válasza:
39%

Kedves kidobott pasi! Ti miért csináljátok azt megbántottan, hogy kivetítitek 40-es nőkre az adott párkapcsolati problémátokat?


Inkább ezen gondolkodj el, mert nem minden 40-es nő tesz így ahogy az exed.


De ugye te nem 40-es pasi vagy hanem 20-as éveid végén vagy 30-as éveidben jársz.

2023. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%

Ja nem olvastam hogy 43 éves vagy, de akkor se skatulyázd a 40-es nőket.


A volt párod ahogy írták hozzá szokott az egyedülléthez, és valami hiányzott neki a kapcsolatban, ezért döntött így biztos.

2023. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
18-as, 19-es vagyok.
2023. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!