Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kedves 40-es nők! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves 40-es nők! Miért csináljátok ezt? Mire jó ez?

Figyelt kérdés

Van egy szexkapcsolat egy pasival.

Egy idő után egyre többet éreztek és a pasi is.

Egymásba szerettek.

Hazaviszitek a családnak bemutatjátok a gyereknek is, és rá 2 hónapra kidobjátok a pasit úgy hogy nem tett semmi rosszat sem szóval sem tettel nem ártott nektek?

Volt már ilyen veletek? Ha igen miért szakítottatok?

Igen én vagyok a kidobott pasi.

Igen már itt vergődök egy ideje ezen az oldalon mert nem tudom felfogni hogy miért tette. :-(


2023. ápr. 10. 18:24
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

Nem az összes 40-es nőre értettem természetesen.Ezúton elnézést kérek az összes negyvenes nőtől! :-)

Csak ugye be kellett határoljam.

De én is negyvenes vagyok még ha nem is látszik az írásomból :-P

Sajnos nem tudom kiverni a fejemből.

2023. ápr. 10. 20:23
 22/46 A kérdező kommentje:

Leginkább azért mert utolsó nap is azt éreztem hogy rajong értem,

De másnap mintha kicserélték volna.

Vagy ilyen ügyesen hazudott.

De annak sem látom értelmét

2023. ápr. 10. 20:36
 23/46 anonim ***** válasza:

Szerintem a 12-esnek lesz igaza.


Fél kilépni az egyedüllétre szoktatott életéből, nehogy aztán mégis vége legyen a kapcsolatnak, és aztán meg nehéz lesz újra vissza állnia a mostaniba.

2023. ápr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

Igen az elején mondta hogy ne b@ssz@m át mert nem szeretne csalódni bennem.

És hogy hamar beleszeret az emberbe.

Félt nagyon.

Azon kattogott hogy biztos nem csak búfelejtőnek kell nekem?

És attól tartott hogy visszamegyek a volt feleségemhez.

A házasság bontólevelet lefotóztam neki hogy ez egy régi lejátszott játszma 1 éves volt kb akkor megnyugodott.

2023. ápr. 11. 04:03
 25/46 A kérdező kommentje:

De azt meg nem értem hogy akkor miért kell befejezni az egész kapcsolatot?

Ha szól hogy vegyünk visszább a tempón mert ez neki nagyon új és sok és hirtelen akkor tudok a problémáról és megoldjuk.

2023. ápr. 11. 04:42
 26/46 A kérdező kommentje:

Lehetnek még érzései felém vajon csak küzd ellene?

Örülnék neki.

Jól megvoltunk se vita semmi nem volt amíg együtt voltunk.

Nem hinném sajnos.

Akkor legalább barátilag rámírhatna.

Február közepén lett vége.

Már kb 1 hete nem írkáltunk előtte igen de akkor sem sokat.

Inkább én írtam neki ő csak válaszolt.

Bár még van nála cuccom azt még majd el kell hozza vagy hozzam.

Remélem olyan helyen van ahol nap mint nap látja és eszébe jutok.

Bár lehet hogy kidobált mindent. :)

2023. ápr. 11. 06:39
 27/46 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd most, ne legyen az, hogy zaklatod. A legtöbb szakítás ilyen, hogy nem érted, nem kapsz válaszokat, pörögsz magad körül. De ha most írogatsz, faggatod, alázod magad, ráöntöd a bilit többedszerre is, hogy te mennyire szereted és így vagy úgy vagy amúgy kellett volna... csak messzebbre lököd. Bírd ki, hogy ez van és saját akarata van neki is. Ha írnál neki, küldd el magadnak. Ha beszélnél vele, beszéld meg egy barátoddal. Menjél futni vagy bármi, amibe energiát tehetsz és segít feldolgozni.

És ha mondjuk egy hónap múlva még mindig jó ötletnek tartod folytatni olyannal, aki így cserben hagyott, annyit megkérdezhetsz, meghívhatod-e barátilag egy kávéra. Addigra lenyugszanak a kedélyek, ő is rendbe tudja rakni a gondolatait.

2023. ápr. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:

Az ilyesmiben engem az zavarna nagyon, ha valami félreértés miatt akarna szakítani. Mert ha valós oka van, akkor jól el tudom fogadni, de egy félreértés miatt ne legyen vége.

Másrészt én voltam úgy, hogy az akkori barátnőm szakított velem, ilyen ködös indokokkal. Nem akartam hagyni, sikerült is "rábeszélni" ő is szeretett volna velem maradni, meg nem tudta miért akart szakítani, stb. Viszont ezután is időnként előtört ez a kiszámíthatatlansága különböző formákban és a végén már én akartam szakítani, annyira meguntam. Szóval lehet, hogy jobban jártál még most.

2023. ápr. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:

Nem tervezek írni neki mostanában.

Remélem még össze van zavarodva és meg tudjuk beszélni ezt a dolgot.

Nekem az is jó lenne ha apránként fokozatosan haladnánk.

Részben sajnálom is mert ha velem nem ment a kapcsolat akkor lehet mással sem fog.

Már ha azért nem megy neki mert megvan a kis megszokott élete.

2023. ápr. 11. 07:11
 30/46 anonim ***** válasza:
Most hagyj neki legalább egy hónapot úgy, hogy egyáltalán nem beszéltek. Had ülepedjenek benne a dolgok. Had lásson tisztán mit érez ha egyáltalán nem vagy. Hiányzol vagy inkább felejtődsz.
2023. ápr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!