Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet túlélni a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túlélni a szakítást?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most szakított velem a barátom 2 év után, ő életem szerelme, hirtelen jött, igaz, hogy voltak veszekedéseink, de mindig megoldottuk. Jelenleg nagyon rossz, csak sírok és sírok, nyugtatóval alszom, és ugyanúgy szeretem, nagyon hiányzik!


A közös nyaralásunk is le lett foglalva repjeggyel, szállással együtt még januárban. Azzal sem tudom mi lesz.


Tudom, hogy csak az idő segít, de esetleg valami más tipp? Főleg így, ha még mindig szeretem? Barátaim nem igazán vannak sajnos, teljesen egyedül érzem magam, befordulva, elértéktelenedve. :(



2023. máj. 23. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Pszichológus, magadra fordítani az időt és ha úgy jó, akkor sírd ki magad.
2023. máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Őszintén sajnálom, ami veled történt. Most egy hatalmas űr van benned. Azt vettem le az írásodból, hogy ő szakított. Ha otthagyott, ne bánd. Legalább őszinte volt és nem hazudozott évekig.

Tudod, minden vég egy új kezdet, én is azt hittem, hogy ez kamu, amikor az első nagy szerelmem otthagyott.


Keress valami hobbit, járj el koncertekre, barátkozz másokkal. Csak pozitívan, nem csak ő létezik ☺

2023. máj. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
15 év után hagyott itt gyerekkel, nagy szerelem volt, egyik napról a másikra fordult egy nagyot. Támaszkodj a barátaidra, ha megertőek, vagy a családodra, akit tudnak segíteni. Nekem sokat segített, hogy kibeszélhettem magamból és ami a legfontosabb, semmi kontakt, se face se semmi. Ne kövesd, ne lesegesd, ne kérdezz róla. Építsd önmagad, én pl eljárok edzeni, nagyon jót tesz. Sok sikert.
2023. máj. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Azért most volt a szakítás...nem kell egyszerre szakember.

Barátok...ha nincs idkerkedj. Hobbik, munka, tanulás meg idő...kitartást.

2023. máj. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4-nek abban igaza van, hogy nem kell egyből szakember.


Milliárdnyi ember szakított már mióta világ a világ, és túlélték, és továbbléptek, és nem ment mindegyik pszichológus vagy pszichiáterhez.


És persze majdnem mindenki élete szerelmével szakított.


De lesz másik hidd el, még ha ilyenkor a legtöbben azt is gondolják, hogy soha nem lesz még 1 ilyen tökéletes.... :)


Le kell foglalnod magad, de ez otthon ülve telefon és net elől nehéz lesz.

2023. máj. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!