Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utána 4,5 hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lord19931224 kérdése:

Szakítás utána 4,5 hónappal később van értelme újrakezdeni?

Figyelt kérdés
4.5 hónapja szakított velem a barátnőm, azóta néha beszélünk néha nem. Azonban míg külön voltunk ő egy másik sráccal lefeküdt több alkalommal is amit nem mondott el, a szemembe hazudta hogy ilyen nem történt, és másoktól tudtam ezt meg. Azonban azt érzi hogy engem szeret velem akar lenni (nagy valószínűséggel én is még mindig..) Megtudtam mit művelt nem tudom hogyan tovább.

2023. júl. 24. 14:15
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a normális, helyénvaló hozzászólásokat.

Amit tudok: Április 2-án szakított velem. Márciusban már beszélgettek (egy munkahelyen dolgoznak). Illetve annyit tudok még hogy 3x volt vele úgy együtt, az utolsó az pedig 2hete hétvégén. Folyamatosan azt ismétli hogy undorodik saját magától amiért ezt tette, inkább halna meg és bármit megtenne hogy helyrehozza, nem találta önmagát, mérges volt amiért letiltottam neten, és ezért is csinálta.

2023. júl. 24. 17:54
 12/24 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Kitartást neked/nektek!
2023. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Azt most mi van ha háromszor dugott mással? Ha nem ő kell neki, hanem veled akar lenni? Mondtam már, adj neki egy esélyt. Nem kell azon rágódni, hogy szexelt mással. Örülj neki, hogy te teheted majd újra.

Ha elbassza, akkor meg elfelejted, végleg.

2023. júl. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Az lenne a jó, ha elmondaná az igazat. Utána még lenne egy kis gondolkodási idő, és Te is, Ő is úgy döntene. Viszont ha ezzel kapcsolatban nem mondja el az igazat, jobb ha elengeded és tovább lépsz.
2023. júl. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok. Azzal viszont egyetértek, nem voltatok együtt, nem lehet sérelmed amiatt, hogy lefeküdt mással. Viszont az őszinteség minimum lenne ezzel kapcsolatban részéről. Beszélgessetek erről még. Lehet, hogy csak fél, hogy mit okozott Neked. De külön voltatok.
2023. júl. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Semmilyen szinten nem értek egyet az előző hozzászólásokkal sajnos.

Aki pár hónappal a szakítás után azonnal mással van, mással kefél stb. az valójában már fejben régen lezárta az előző kapcsolatát, és érzelmileg is.

Utána eleve mi késztette arra, hogy fusson hozzád vissza?

Nem értem ezt a megfogalmazást, hogy nem voltatok együtt, semmi közöd hozzá.. mi van? Xdd

Már ne haragudjatok de akinek egy több éves kapcsolatot után ezek az első teendői, hogy összejön vagy kefél mással azzal valami nem stimmel, EQ nulla gyerekek.

Természetesen a joga megvan hozzá ezzel egyetértünk, de tudod ki a fa...om tudna még egyszer a szemébe nézni, ha neki ezek voltak szakítás után a prioritásai, miközben teszem azt én azon voltam, hogy túléljem a napokat, heteket, hónapokat.

Nonszensz, elkorcsosult világ.

Ha szakítás után eltelt fél -egy év az már oké persze más.. de könyörgöm 1-2 hónap?

Rá se néznék többet az ilyenre

2023. júl. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Nem minden ember egyforma. És ha tényleg megbánta a csaj? Sőt, igazából ténylegesen mit kéne megbánnia amúgy? A kérdező is kefélhetett volna kedvére mással, mert nem voltak kapcsolatban. Az hogy próbált túl lenni rajta, ezen a módon, senkire nem tartozik. Most valami oknál fogva úgy érzi, hogy jobb volt a kérdezővel együtt lenni, mint azzal, akivel dugott. Lehetnek még érzelmes lányok, akik ragaszkodnak az exükhöz. A mai világban amúgy sincs már nagyon olyan, hogy olyannal fogsz össze jönni aki szűz.

Szóval már eleve olyannal jössz össze aki x számú férfival úgy is lefeküdt előtted. Attól, hogy volt mással, még lehet normális párként újra.

2023. júl. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

17#


"Most valami oknál fogva úgy érzi, hogy jobb volt a kérdezővel együtt lenni, mint azzal, akivel dugott. Lehetnek még érzelmes lányok, akik ragaszkodnak az exükhöz"


Akik ragaszkodnak azok nem ilyen emberek azt hidd el barátom:)

Arról meg hogy érzelmes inkább ne is beszéljünk.

Ezek kurvák, ennyi

Ne haragudj már meg de te abban hol látsz ragaszkodást vagy érzelmet, hogy a szakítás után kb egyből mással kefél? Xdd

Attól hogy te esetleg asszisztálsz a mai világ dinamikájához, az nem azt jelenti, hogy ezzel minden rendben is van.

Hol normális az te szerinted, hogy egy szakítás utáni első teendői között másik ember keresése vagy mással kefélés van?

Részemről ennyi, másrészt a kérdező döntse el, hogy mennyire lehetett fontos annak aki egyből ment máshoz kefélni, önbecsülés kérdése ennyiben segítek.

2023. júl. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
egyetértek a 16ossal. egészséges ember nem kezd mással szakítás után 1-2 hónapig minimum
2023. júl. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Kezdjük már ott, hogy az egész kapcsolatról semmit nem tudunk. Azt se hogy egyáltalán milyen volt a kapcsolatuk. Hogy élte meg mind a két fél. Lehet már hónapok óta nem voltak benne érzések, és ezért kezdett mással beszélni.

Meg nem azért, de hol a fenébe van könyvbe írva, hogy szakítás után 1-2 hónapig nem ismerkedünk? Attól, hogy valami gyakorlatilag csak kis ideje ért véget, az emberben már lehet véget ért a szakításhoz mérten hetekkel, hónapokkal korábban.

Azért a szakítás nem egy random döntés, hogy fogom magam, azt viszlát, mert csináltál valami baromságot. Persze, van ilyen is, mert ha nagyon durva dolgot tesz az ember, akkor van az is, hogy abba a pillanatba történik a szakítás gondolata is. De normál esetben már jóval hamarabb őrlődik rajta az ember.

Lehet nem foglalkozott vele a kérdező, lehet csúnyán viselkedett, megbántotta, akármi, semmit nem tudunk. Szóval minek bántani a lányt, mert mer élni?

Hát jó hogy nem találjátok már ki, hogy hát egy év min hogy nem baszok mással.

2023. júl. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!