Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utána 4,5 hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lord19931224 kérdése:

Szakítás utána 4,5 hónappal később van értelme újrakezdeni?

Figyelt kérdés
4.5 hónapja szakított velem a barátnőm, azóta néha beszélünk néha nem. Azonban míg külön voltunk ő egy másik sráccal lefeküdt több alkalommal is amit nem mondott el, a szemembe hazudta hogy ilyen nem történt, és másoktól tudtam ezt meg. Azonban azt érzi hogy engem szeret velem akar lenni (nagy valószínűséggel én is még mindig..) Megtudtam mit művelt nem tudom hogyan tovább.

2023. júl. 24. 14:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
14-15 vagyok. Szerintem a 17-ben és a 18-19-ben is van igazság. Ugye mennyi fajta vélemény van itt? De ez a jó, több ember, többféle gondolkodásmód. Az önbecsülés viszont egy jó kérdés, viszont azt nem tudjuk mit érez a kérdező, pláne nem tudjuk, mit érez az exe. Ok, tudom van ezekröl íràs itt, de ez nem teljes kép.
2023. júl. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
#16 Teljesen igazad van. Megy (nem csak itt) a moralizálás, hogy “Háát technikailag nem voltatok kapcsolatban, azt csinál amit akar”. Ami talán még igaz is. De milyen érzelmekről is beszélhetünk egy ilyen ember esetében? Nyilván mindenki más, de aki ilyen rövid idővel a szakítás után képes mással dugni, ott nem voltak mély érzelmek.
2023. júl. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Ami biztos: Az eltelt idő óta még mindig úgyérzem hogy szeretem őt, minden apró dologról ő jut eszembe (állítása szerint neki is, és nem találja a helyet, nem találja magát azóta, igen próbálkozott mással de mindent eldobna, mindent megtenne hogy helyrehozza, undorodik magától hogy ezt megtette még ha külön is voltunk), nagyon szoros kapcsolatban voltunk. A szakítás oka pedig hogy elmúlt neki az érzelem. Ami nagyban befolyásolta valszínűleg hogy nem költöztünk össze, illetve a kommunikáció nagyon megromlott az utolsó pár hónapban (belső családi problémák, idegeskedés stressz, kilátástalanság,betegság), és ez nagyban ráment a kapcsolatra. Illetve hogy előtte gyerek/házasság téma szóba sem jöhetett számomra, ami nagyon bántotta főleg hogy én erről hallani sem akartam. Természetesen megbántam már.. és azóta teljesen másképp gondolom. 1 szülővel élek még jelenleg (mindent megbeszélünk igazi példakép), ellenzi ezt az egészet, félt hogy ne csalódjak, és bánt ez is, hiszen nagyon sokat jelent nekem. Előtte nagyon jóba voltak az exemmel! Egyenlőre ennyi jutott az eszembe.
2023. júl. 25. 23:55
 24/24 anonim ***** válasza:
Én sokadjára is azt mondom, adj neki egy esélyt. Ezek szerint nem gyerekek vagytok.
2023. júl. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!