Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan felejtsem már el végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem már el végre az egykori exem?

Figyelt kérdés
17 évesen összejöttem egy lánnyal, azutánössze is költözünk de végül nem jöttünk ki túl jól és egy jó patkány húzással nagyon megbántottam és szakitottunk.Kb. 4 évig voltunk együtt.Nem láttam már nagyon régen, tudom , hogy van barátja de ma este, láttam körülbelől 100méterre tőlem és megint elkezdett hiányozni.Igazábol nem várok megoldásszerü választ, csak úgy éreztem, le kell ezt most irnom ide.

2023. júl. 28. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
majd ha lesz más, akkor elfelejted
2023. júl. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt azóta, annyira valóban nem komoly kapcsolatom de nem.És annyira nincs is kedvem kapcsolatba belemenni mert úgy vagyok vele, hogy úgysem lehet olyan mint ő.
2023. júl. 28. 23:51
 3/5 anonim ***** válasza:
nem is kell olyan legyen. vele nem véletlen nem működött. majd lesz jobb :D még akkor is, ha ezt most el se tudod képzelni
2023. júl. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd, bemutatlak a barátnőmnek. Szereti a kutyákat, a jófiúkat, A SZEXET, az aranygaluskát, és téged is fog.
2023. júl. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert mit csináltál amit nem tudtatok megbeszél 4 év után? Megcsaltad?
2023. júl. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!