Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szakítás után hetekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítás után hetekkel később sem latszik a férfi arcán hogy megvislet letört akkor nem is hiányzom neki?

Figyelt kérdés
Vagy már érzelmileg a szakitas elott is elvolt távolodva? Vagy ez a pókerarc csak színjáték?

2023. aug. 3. 18:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiányzol neki.
2023. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítottatok, akkor nem mindegy? Vagy szeretnéd visszaporszívózni?
2023. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem akarom visszaszerezni, csak szarul tud esni hogy h nem hagytam nyomot..
2023. aug. 3. 18:33
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szóval jót tenne az önérzetednek, ha szenvedne?

Kezdem sejteni, miért nem kesereg...

2023. aug. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
te szakítottál?
2023. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen mert ugyereztem nem illunk ossze, sok volt a vita, nem akarom visszacsinalni de ez megerosit a dontesembe hogy joltettem hogy szakitottam, mert igy szakitas utan honapokkal sem latom h bántaná a dolog, azt szűröm le ebből hogy nem is érdekeltem igazán
2023. aug. 3. 18:49
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem biztos, hogy látszik rajta, ha rosszul is viseli. Az exférjem pl. kifejezetten rosszul néz ki (ápolatlan lett, brutál lefogyott, állandóan borostás), pedig ő akart válni...
2023. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Ennyiből nem látunk bele. Simán megjátszhataja... ez ilyen férfias dolog. De persze lehet, hogy sosem érzett komolyan irántad. Tehát bármi lehet. Nem érdemes agyalnod rajta. A lényeg az, hogy semmiképp sem illettetek össze, és bármilyen helyzetben rosszabb lett volna együtt maradnotok, mint különválni. Szóval szerintem zárd le ezt a szakaszt magadban, és lépj tovább.
2023. aug. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet direkt nem mutatja.

De szerintem ha te szakítottál vele akkor nem érdemled meg hogy szenvedni lásd.

2023. aug. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy már ő is szakítani akart, vagy direkt nem mutatja. Én sem mutattam, pedig majd beledöglöttem a fájdalomba.
2023. aug. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!