Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Túl gyorsan tovább lépett....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl gyorsan tovább lépett. Rettentően fáj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4,5 év után életem szerelmét elvesztettem. 2 nap után tovább lépett. Az új barátnő mániákusan zaklat engem… Nézegeti a profilomat, ha letiltom jön kamu profilokkal és kommenteket fűz, ha új képet rakok ki. Nem könnyítik meg…. Mi a fenét csináljak? Elvesztem és egyedül érzem magam de pasizni nem szeretnék. Én előbb szeretném kiheverni….
2023. szept. 21. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 nap után már volt új nő, akkor 100000% hogy már a kapcsolatotok alatt is kép volt a nő.

Amúgy nyugi, azért nézegeti a képeidet, mert féltékeny rád. Érzi ő, hogy mivel így el tudta venni tőled a pasit, tőle is pont így el tudják majd venni.

2023. szept. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Tiltsd le ha le lehet, vagy privátba rakd ki a képeid, csak ismiknek, beszélj az exszel, hogy szálljon le rólad és őt felejtsd el bármennyire nehéz, mert az új partnerrel csalt meg!
2023. szept. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bárhonnan próbálkozik írni, azonnal tiltsd le. A profilodat pedig állítsd be úgy, hogy csak az ismerőseid tudjanak hozzászólni a fotóidhoz, bejegyzéseidhez.


Az exed pedig baromira mellényúlt egy ilyen "nővel", de meg is érdemli. Igaz, ez számára már csak akkor lesz nyilvánvaló, amikor te már túl leszel rajta és nagy valószínűséggel leszarod magasról. Legalábbis remélem, mert nem érdemel mást, csak ingorációt.


Fel a fejjel, engem is aláztak meg egy 5 éves kapcsolat után, raádásul a baráti társaságból jött össze egy csajjal és mint kiderült, már legalább a kapcsolatunk utolsó másfél évében dugtak. Ahogy rájöttem és kidobtam, már ki is tették a facebookra, hogy kapcsolatban vannak és özönlöttek a közös képek a nagy boldogságról. Aztán a csaj elhagyta őt egy másik pasiért, akihez hozzá is ment. Addigra viszont én már megtaláltam az igazi társam. Az élet néha igazságos 😊

2023. szept. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem állít magán elmennék a rendőrségre, és megkérdezném, mit tehetek, mert ez gáz. Nem hagynám annyiban.
2023. szept. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem jutott eszedbe hogy feljelentes zaklatasert?
2023. szept. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát a csajrol biztos infokbol tudom (egyik jo ismerosom volt nagyon jo bnoje) hogy a csaj olyan igenytelen hogy a tetvei kezeletlenek, furdeni nem nagyon szeret…. Alapvetoen meg folyton tiszta zsir a haja es nem tud normalisan oltozkodni. En magam reszerol egy igenyes no vagyok… sot.. talan kicsit pinavirag is… es bantja is az egomat h erre lettem lecserelve…
2023. szept. 22. 00:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt csak én vagyok a pasi és négy nap múlva már egyből bele ült a faszba, engem az vigasztal hogy így már tudom hogy sosem szerett igazán. Írj ha akarsz beszélni hátha segít.
2023. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!