Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet egyedül leküzdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egyedül leküzdeni egy ilyen szakítást?

Figyelt kérdés

10 hónapja összejöttem egy 23 éves sráccal én vagyok 32

Tudom tudom nagy volt a korkülönbség de nem is ez a lényeg

Elég jól elvoltunk de egyik napról a másikra kaptam tőle egy üzenetet hogy nála már elmúlt a rózsaszín köd söt talán ki se alakult és hogy ő még fiatal élni akar bulizni stb

Nagyon hirtelen jött nyilván tudtam nem lesz hosszútávú a kor miatt de én nagyon magam alatt vagyok napok óta nem eszek csak sírok mert én tényleg szerettem😞

Sajnos egyedül élek kevés barátnőm van akik kisgyerekesek és nem érnek rá velem elmászkálni vagy bulizni vagy akàrmi

Nektek hogy sikerült egyedül túltenni magatokat egy szakításon?



2023. okt. 7. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Ezt a kérdést szinte én is kiírhattam volna.. 🥲

Adj időt magadnak. Egy szakítás utáni üresség nem két nap alatt múlik el. Próbáld más dolgokkal addig is lefoglalni magad.

2023. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem könnyű fel a fejjel, mindenkinek kell idő és mindenki máshogy tudja feldolgozni. Ha szeretnél irj rám nyugodtan.



L

2023. okt. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

én úgy lépek túl hogy itt beszélgetek emberekkel 🙂


ha van kedved írj szívesen beszélgetek veled.

2023. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Sablonszöveg, tudom, de az idő segít. Addig is próbáld lefoglalni magad, olvass, menj uszodába, edzőterembe. Tudom, nem egyszerű, az ember akármibe kezd, mindig ugyanoda lyukad ki. Ráadásul két összetevője van, az egyik a tényleges szerelmi bánat, veszteség, a másik a sértett büszkeségünk. Nem tudom, melyik a rosszabb. Hidd el, előbb vagy utóbb mindannyian átesünk ezen, van, aki többször is. 22 voltam, amikor véget ért egy több mint 3 éves kapcsolatom. Akkor azt hittem, vége az életemnek. De még mindig itt vagyok...

N

2023. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát igen az időt mondja mindenki☹️csak amikor az ember azt hiszi minden jó és egyik napról a másikra ki van dobva nagyon fájdalmas tud lenni

Bízom benne hogy az idő segit….

2023. okt. 7. 19:42
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Ha van kedved nekem is írhatsz. Voltam hasonló helyzetben. 🙂
2023. okt. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#5 Fel a fejjel, el fog múlni. Egy nap majd arra ébredsz, hogy már nem érdekel (nálam is így volt).

#4 voltam

2023. okt. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Nekem írhatsz nyugodtan.


Először kapsz tőlem egy gyengéd, teljes test masszázst, igény szerint kókuszolajjal, illóolajjal, illatos mécsesek és gyertyák pislákolásában.

Ezzel a hangulatot megalapozva, egész éjjel egymáséi lehetünk, amíg el nem alszunk ölelkezve. S reggel akár folytathatjuk onnan, ahol abbamaradt.

Egész biztos vagyok benne, hogy utána jobban éreznéd magad. :)

2023. okt. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

8# Nem hinném hogy a kérdezőnek erre lenne most szüksége.

Vagy ha igen, akkor se igen itt keresne rá partnert. 🙄

2023. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Pedig ez sokat segíthet. Tapasztalatból mondom. :)
2023. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!