Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom elengedni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elengedni az exemet? Miért szeretem még mindig?

Figyelt kérdés

Fél éve ,hogy vége van köztünk a kapcsolatnak.Már nem is beszélünk 4 hónapja egymással és mindkettőnknek van már másik párkapcsolata.Viszont én minden este vele álmodom és eszembe jutnak napközben az emlékek és elkezdek sírni,a beszélgetéseket se vagyok képes törölni és nagyon sokszor depressziós leszek,mert elkezd nekem hiányozni. Azt érzem képtelen vagyok túltenni magamat.


Miért nem tudok túllépni rajta?

Miért érzem,hogy szeretem még?



2023. okt. 19. 07:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10: Letiltott már a srác,pár hónappal ezelott.Megprobaltuk ezt a “baratsag” nevu dolgot,de inkabb sok vita volt,mint tenyleges kozos megegyezes.
2023. okt. 19. 09:00
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Saját magad miatt is jobb így.

A te döntésed, de talán jobb lenne ha kicsit egyedül lennél, és egyedül próbálnál meg talpra állni. És utána keresnél egy olyan társat, aki boldoggá tesz, aki mellett senki más nem jutna már eszedbe többet..

Idő kérdése csak, és nyoma sem lesz már benned ennek.

Addig is kitartást! :)

2023. okt. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

A kornyezetem szerint teljesen bekattantam ,mert megvaltoztam szemelyisegileg es kulsoleg is.

(pl.regen soha nem akartam tetkot,lett tetkom,nagyon hosszu hajam volt es levagattam teljesen rovidre,mert szerette a hosszu hajamat es sorolhatnam napestig)

A nyugtato fuggosegemrol nem is beszelek,nem birok egy napot sem ha nem vehetek be es sokak szerint nagyon rossz iranyba vagyok,sullyedobe.

2023. okt. 19. 09:12
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam ezen a szinten, és mára teljesen normális életet élek..sőt ha szakítottak velem azt is könnyebben viseltem később már jóval.

Nem könnyű talpra állni, de muszáj. És bár tudom fájó pont, de nézd meg azt a srácot, már rég túl lépett rajtad, ő új kapcsolatba kezdett, éli az életét. Egy ilyen srác nem ér annyit hogy tönkre tedd magad miatta.

2023. okt. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Fél év még elég kevés idő ahhoz, hogy már új kapcsolatod is legyen. Nem szabadott volna másik kapcoslatba kezdeni, amíg nem vagy túl az előzőn. Ez bizony hosszú idő is lehet.
2023. okt. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Te magad írtad le a választ. Azért nem tudod elengedni, mert még szereted. A másik meg egy pótlék, őt engedd el. Ha igazán szereted az exedet, akkor pedig nem fogod tudni egyhamar elfelejteni, ehhez idő kell. Azt a kérdést tedd fel, hogy mi az, amit ennyire szeretsz benne? Mi az, amit más nem tud megadni?
2023. okt. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!