Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon várjak még arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon várjak még arra, hogy meggondolja magát és felkeres, vagy elkezdhetek elhatárolódni tőle?

Figyelt kérdés

Több mint 9 év után, már egy eljegyzéssel a hátunk mögött sajnos úgy kezdtük érezni párommal, hogy ellaposodott a kapcsolat. A munkahelyünkön sem stimmelt minden és a családban is voltak problémák amik nagyon rossz irányba vitték a kapcsolatunkat. Így közös megegyezés alapján (inkább én kezdeményeztem) szakítottunk. Azonban nagyon sok külső tényező miatt időt szerettem volna magunknak kérni, hogy újra, tiszta fejjel átbeszéljük, mivel egyszerűen a kapcsolatunk a többi probléma miatt háttérbe szorult. De párom ezt már nem szerette volna, mondván, hogy összetört és mélyen van és inkább hagyjuk egymást. Ment a huza-vona 1 hónapig, elköltözés, személyes dolgok visszajuttatása, és ennyi idő után csupán online tudta elmondani, hogy neki jelenleg nem megy újrakezdeni, fél és nem akarja, hogy még egyszer bárki megbántsa őt. Majd miután ezt elmondta, rá egy hétre felhívott, hogy személyesen szeretne velem beszélni, mert tudja, hogy nem jól kezelte ezt a helyzetet, teljesen kifordult önmagából, szeret, de nem változott meg a döntése. Én elutasítottan a találkozást, így telefonon keresztül nem mondta el azt amit szeretett volna. Egyelőre nem merek nyitni senki felé, mert előre félek, hogyha esetleg meggondolja magát, akkor megint kezdhetjük erőről az egészet.


26/N



2023. okt. 31. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet zárni az egészet ha akarod, ha nem szeretnéd akkor hagyd békén.
2023. okt. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne! A gondok esetén nem tudtok egymás mellett kitartani a továbbiakban sem.
2023. okt. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Egyelőre nem merek nyitni senki felé, mert előre félek, hogyha esetleg meggondolja magát, akkor megint kezdhetjük erőről az egészet."


Mit számít, hogy felkeres vagy sem?

Akkor már nem lesznek azok a problémák, amikről most írsz?

Varázsütésre más lesz minden?

Ha megtudtátok volna oldani a problémákat, akkor nem lenne ez. Vagy úgy gondolod, hogy majd minden problémánál "megy a huzavona", külön költözés stb, annak mi értelme?

Nem tudom milyen problémákról van szó, azt nem írod, de biztos nem kis semmiségek.

Mérlegelni kell mit tudsz tolerálni, mit nem.

2023. okt. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudod az elet ugy mukodik, hogy az emberek fejlodnek. 9 ev nagy ido, plane amikor a tinibol felnottbe valtotok. A cserebogar atvaltozik, nagyon is. Mar nem passzoltok ossze megnottek a kulonbsegek. Az erzelmi reszt le kell zarni, a kotodes is hosszu ideig megmarad, bar az intenzitasa idovel csokken. Csak utana nyiss masok fele, jobb, minosegibb kapcsolatot tudsz kialakitani, ha a mult mar mogotted van.
2023. okt. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!