Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan hódítsunk vissza egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsunk vissza egy olyan nőt aki végleg elhatárolódott?

Figyelt kérdés
Hogyan hódítsunk vissza egy olyan nőt, aki teljesen elhatárolódott mástól, előtte pedig nagyon oda volt félben, hogy lehet helyrehozni a dolgokat? Voltak nagyobb viták utána, mert nem fogadtam el a dolgot, hogy ennyi. Hiszem, hogy nincs lehetetlen, ezért várom az ötleteket, főleg nőktől, hogy számukra mi lenne ami mindenféleképpen a utolsó utáni pillanatból is visszahozná
2015. dec. 28. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
A részletek ismerete nélkül nincs ötletem.
2015. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen. Mi volt az oka a szakításnak? mennyi ideje vagytok külön?
2015. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Voltak viták ebből, hogy Ő elmondta, hogy ennyi, Te meg nem fogadtad el.

Szóval már többször mondta, hogy hagyd békén, Te meg zaklatod még mindig. Mert ezt úgy hívják. Fordított esetben, ha mondjuk Te nem akarnál tőle az égvilágon semmit, de Ő bombázna a hülyeségével mit tennél? Számalomból visszafogadnád? Mert nálad is max ez lehetséges. Kell neked egy olyan kapcsolat ahol tudod, hogy nem szeretnek, csak sajnálatból vannak veled? Akarsz egy olyan barátnőt aki nem boldog melletted? Miér, mert Te az lennél? Nem önzőség? Az nem számít Ő mit akar? Tényleg ezt szeretnéd?

Ha szeretsz valakit nem teszel olyan dolgot amivel neki rosszat teszel, megbántod, elszomorítod. Szerintem teljesen egyértelműen elmondta mit szeretne, és Te nem szerepeltél benne. Akkor?

Szerintem a legtöbb nő aki ezt elolvasta, hálát adott, hogy nem Ő a szerencsétlen, akinek egy ilyen értetlen embert kell lekoptatni, uh valószínő nem fognak segíteni neked, hogy egy mégjobban megkeserítsd valaki életét...

2015. dec. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, mint a másik srác, akit talált helyetted!
2015. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha akar visszamegy hozzád nem kell erőltetni, hébe hóba kérdezz rá mi van vele beszélgessetek és majd eldől ;)
2015. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A lényeg az hogy drogos vagyok vagy is voltam addig a pillanatig amíg el nem hagyott nem foglalkoztam vele bunkó voltam vele èves alatt kiszeretett belőlem pedig az első pillanattol kezdve szerelmesek voltunk egymásba ès van egy közös gyerekünk is
2015. dec. 28. 19:42
 7/10 A kérdező kommentje:
7-èvet voltunk eggyütt van az a mondás nem tudod mit vesztesz amíg nem veszted el
2015. dec. 28. 19:45
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek van esélyem hogy vissza kapjam
2015. dec. 28. 19:47
 9/10 A kérdező kommentje:
Most màr tiszta vagyok teljesen
2015. dec. 28. 19:47
 10/10 anonim ***** válasza:
esetleg akkor, ha minden erőddel megváltozol.
2015. dec. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!