Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a párom 10 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a párom 10 év után, nehezen viselem a dolgot , hogyan tudom feldolgozni ?

Figyelt kérdés
Még augusztusban , volt vele egy beszélgetésem, amit ő kezdeményezett. Szerinte nincs érteleme stb , mondtam neki csak bele kerültünk a mókuskerékbe utazzunk el , ő elutasította szerinte az sem hozná helyre. Kértem gondolja át a dolgot , 2 hónap múlva beszélni szeretett volna velem és mondta nekem ez nem megy, nagyon szomorú voltam/ vagyok de elfogadtam a döntését. Most hogy viszont költözés előtt állok már mert hogy együtt is élünk látom nagyon rosszul viseli ő is és talán bántja is. De én már többször nem akarom vele átrágni mert ő dobott ki és ez az ő döntése én csak sajnos szomorúan de elfogadni tudom. Összetörte a szívem nagyon.

nov. 11. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Te vagy a lány?
nov. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen
nov. 11. 14:33
 3/11 anonim ***** válasza:
5%
Mutass magadról képet.
nov. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Persze, hogy ő a lány. Férfi nem tud így érezni
nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%

A szex működött köztetek?

Szakítás előtt és esetleg aztán is

nov. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Hmm, és ennek volt bármilyen előjele? Ha egyik pillanatról a másikra kezdeményezne egy ilyen beszélgetést én tuti arra gondolnék hogy van 3., még akkor is ha ez csak érzelmi kötődésen alapszik, de nekem gyanús lenne. Ha egyébkénr végig lehetett látni rajta hogy csak vegetál és romlik szépen lassan az egész, ellaposodik, de senki nem kezd ezzel semmit és mostanra már kiábrándulttá tette az emberedet, akkor nem fog többé szeretni, hidd el. Aki egyszer kiábrándul vagy eljut arra a pontra hogy amiatt szakít mert már nem kívánja a másik társaságát akkor sajnos ezt el kell fogadni, ennek az állapotnak a kialakulásáért mind2 fél felelős és sajnos nem hiszek abban hogy vissza lehet innen hozni az érzelmeket, ahhoz többnyire itt már késő
nov. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
4-es! Mert már hogyne tudna? Ugye nem gondolkodik minden nő így? Mert ha de, igen, akkor inkább soha többé ne legyen baátnőm.
nov. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, nagyon sajnálom. Azért az okot jó lenne tudni.
nov. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A soraidból semmi sem derül ki arról, hogy miért nem működött ez a párkapcsolat. Az exednek is fájdalmas tíz év után a szakítás, ez természetes. Sajnos mindenképp egy nagyon nehéz időszaknak nézel elébe, de ha a költözés után még írogattok egymásnak vagy összejártok szexelni, az csak nehezíti a továbblépést, ezért jobb, ha egyáltalán nem keresitek egymást. Valószínűleg több mint egy évig nem lesz új kapcsolatod.
nov. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem szakítottak, csak tervezték. Ebböl nem biztos, hogy szakítás lesz
nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!