Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek hogy tudnék innen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy tudnék innen továbbjutni?

Figyelt kérdés

Kérek mindenkit hogy aki veszi a fáradságot hogy elolvassa és ír az pozití dolgokat írjon, kiosztás nem kell.


Együtt voltam egy lánnyal kb 4évvel ezelőtt, együtt is éltünk félig aztán szakítottam vele. Egy ideje újra meg szeretném ismerni, beszélni Vele, de max chaten sikerült kb fél éve egy darabog beszélni. 150kmre lakik tőlem. Azóta nem válaszol. Múlt héten írtam Neki hogy egy bizonyos helyen leszek egy bizonyos időben és legyen szíves jöjjön el. Nem jött. Muszáj vele beszélnem úgy érzem. Olyan érzésem van hogy nem akarom hagyni, sose voltam olyan boldog mint Vele, de elrontottam. Sajnálom hogy ez lett a vége. Milyen romantikus lépéseket tehetnék? Szerintetek hogy lehetne elérni hogy legalább újra egy asztalhoz üljünk. Az már hatalmas dolog lenne. Másnak is volt ilyen reménytelennek tűnő helyzete? Nem akarom elveszíteni végleg :(


nov. 12. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez ennyire el lett rontva, hogy már semennyire nem kíváncsi rád, akkor valószínű sehogy. Lennének bizonyára egyoldalú módszerek, csak arra már rá lehetne sütni a zaklatást és erőszakot is. Szerintem tanulj az esetből, engedd el, és keress mást.
nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt szögezzük le, hogy zaklatni nem akarom.

Valahogy úgy érzem, tényleg nehéz ezt leírni de hogy ebből lehet még valami csak bizonyítanom kell. A bizalmat visszaszerezni nem sétagalopp, nem követelőzhetek de szeretnék tenni valamit. Most úgy érzem ez az életem.

nov. 12. 19:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva ha ennyire érdektelen feléd szerintem ha kézenállva táncolnál miközben énekelnéd az orosz himnuszt is kevés lenne. Engedd el, ez a hajó már elúszott
nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Próbálom azt hinni hogy nincs lehetetlen meg hogy ha valamit igazán akarunk azt megkapjuk de most annyira rosszul érzem magam emiatt. Mint valaki akit elvesztettem pedig még szükségem lett volna rá
nov. 12. 19:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor főleg szomorú ez az egész. Esetleg egy nagyon őszinte levél, vagy telefonhívás? Vagy már teljesen elzárkózik tőled? Mert akkor tényleg csak a csoda, vagy a véletlen segíthet.
nov. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De miért szakítottál? Megfázott, és folyott az orra? Ilyen dolgokért is képesek néhányan, vagy bármi hasonló mikor valaki nem a legjobb formáját mutatja ideiglenesen.
nov. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak 1 mondat ami tarts be: olyat erőltetsz amit ő nem akar!! Ha fontos lettél volna elment volna az arra a helyre, amit írtál!
nov. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ötletem nincs konkrét, de az biztos, hogy ne romantikus formával próbálkozz. Ha jutsz is valamire, akkor az egy sima baráti hangvételű indítás lesz. Romantikussal tuti nem.
nov. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Muszáj vele beszélnem úgy érzem."

Szerintem ő viszont nem szeretne beszélni veled.

Ne erőltess semmit, ami nem megy őszintén, jó szívvel.

nov. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!