Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jártatok így 40-50 év között,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok így 40-50 év között, hogy annyi csalódás ért, hogy örültök a magánynak es a csendnek?

Figyelt kérdés

Én már odajutottam hogy az se zavar hogy a karácsonyt egyedul fogom tölteni.... sôt

Föleg azokra gondolok, akik valóban egyedul maradtak a szakítás után es be merték vállalni, tehat rokon se nagyon van


nov. 13. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 évesen tartok itt!
nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem örülök a magánynak. Életemben először igazán boldog voltam. Nehéz feldolgozni, hogy vége. Félek a karácsonytól.
nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nő vagy, vagy ferfi ? Lehetőleg kort is írjatok es miert maradtatok egyedul

Nem ismerkedni akarok, csak kivancsi vagyok

nov. 13. 20:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én se örülök a magánynak, de eddig mindegyik kapcsolatom ha véget ért egyre szarabbul voltam. Ha még egynek vége lenne lehet kinyírnám magam. Nem akarok többet csalódni, se azt, hogy hülyére vegyenek, szóval talán jobb egyedül.

31f

nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok 35 éves, és 25 éves korom óta úgy voltam, hogy nekem aztán nem kell a sok lejáratás, lekezelés, megaláztatás, csalódás amivel számomra az úgynevezett ismerkedés jár.


Néha persze magányos vagyok, de alapvetően nem magányként élem meg az egyedüllétet. Nem is gondolkozom azon, hogy egyedül vagyok, csak élem az életem. Dolgozom, kikapcsolódom, vannak haverok, család, barátok, van jó hobbim ami leköt.

nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5ösnek.

Gondolom te is pasi vagy. Neked milyen lejáratásokban volt részed?

4-es voltam.

nov. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább egyedül, mint szarul.

Karácsonyt 20+ éve egyedül.

F50.

nov. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!