Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért? Hosszú lesz

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Hosszú lesz

Figyelt kérdés

Volt barátom elhagyott, mert nagyon viharos volt a kapcsolatunk. Ő pszichesen beteg, en mindig mellette álltam, segítettem mindenben, ő eltolt aztán mindig újra osszejottunk.

Még reggel úgy kelt fel, hogy jó reggelt szerelmem.. estére pedig már szakítani akart, mert ő önző,elhanyagol velem akar lenni, szeret de mégis jót akar nekem es nem akar magával rántani ebbe a fekete gödörbe, de úgy volt vele ,hogy mivel szeretem úgyis visszamegyek hozzá, mert eddig is ez volt minden alkalommal, nem érzi a következményet ennek és nem tudja elképzelni, hogy ez most másképp lenne.


Én itt megmondtam neki, hogy oké akkor engedjük el egymást, letiltottam , nem beszéltem vele, viszont azóta kiderült,hogy közös kolleganonket akit alig ismer , próbált magához lancolni, erzelmileg zsarolta már az elso beszélgetesnel, kicsit azt érzem,hogy csak engem akar feltekennye tenni. Szegény lany pedig azóta is fél tőle.


Viszont azóta kiderült,hogy egy nagyon jó lanybaratjanak azt mondta (van parja) , hogy vele álmodott és ő össze akar jönni vele , ha ő is így szeretné akkor semmi akadálya. A lány visszautasitotta.

Pedig ekkor még velem volt, ez annyira fáj, atverve erzem magam. Mindig mindenért en voltam a hibas es voltam a szar alak mikozben o soha semmit nem csinalt rosszul állítása szerint.


Ha látom mindig megsajnalom es fájnak a " jó emlékek" pedig lehet nem is szeretett igazán, hiába mondta es éreztette ezt velem , csak manipulalni akart.

Nem tudom mit csináljak el akarom felejteni de mindig eszembe jut, es azok a dolgok amiket tett velem , es tesz velem, a szemem láttára mondja el a lánynak hogy vele akar aludni, pedig egy hete se történt az egész szakítás.


Direkt csinálja, hogy feltekennye tegyen? Hogy visszamenjek hozza? Hogy rossz legyen nekem? Vagy miért? Nagyon fáj hogy ezt tette.


nov. 13. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Borderline gyanús a barátod, de egyébként mindegy is, hisz csak egy megoldás van, a teljes elengedés. Tiltás mindenhonnan, teljes ignorálás.
nov. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Én itt megmondtam neki, hogy oké akkor engedjük el egymást, letiltottam , nem beszéltem vele"

Jól tetted. Ideje volt már, hogy vége legyen.

nov. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Mást szeret, törődj bele és engedd el. Nem hozzád való.
nov. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy gyökér! Ne sajnáld
nov. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Idővel rá fogsz jönni, hogy sokkal jobban jártál, hogy nem vele maradtál. Kitartást!
nov. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!