Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezek a szakítás jelei?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a szakítás jelei?

Figyelt kérdés
A barátnőm egy kicsit visszahúzódóbb lett, nem olyan élénkek már a beszélgetéseink és már úgy veszem észre hogy titkolózik is, eddig még sosem csinált ilyet, de mikor telefonozik, akkor kicsit elfordítja, hogy én ne lássam. Nem vagyunk összeköltözve, és este van amikor hamar elmegy lefeküdni, aztán kiderül, hogy még éjjel fent van.. van tippetek, hogy ez miért van, ti mit csinálnátok?
nov. 14. 06:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, viszont az eltávolodás jelei
nov. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Már unja.

Megpróbálnék szórakoztatóbb lenni.

nov. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az exem (férfi) volt ilyen a végefelé, bár elvileg nem csalt meg fizikailag. De olyan volt, hogy randizgatott valakivel közvetlenül előttem, de a csaj mégsem akart semmit, de azért néha írogatott neki, pedig tudta, hogy én vagyok. Exem meg full benne volt a flörtben is. Csak megláttam hogy ő írt neki mert egy másik beszélgetéséről küldött screenshotot és ott volt a csajnak a feje is, megkérdeztem miért beszélnek, akkor elküldte azt is mit beszéltek és jó hogy nem szexre hívta őt konkrétan a csaj, én meg mondtam hogy azért ez gáz és 3 napig elhordott minden kvának az exem hogy milyen gáz hogy féltékeny vagyok. És aztán kövi talinál kódot tett a telefonjára pedig nem volt azelőtt rajta és mondta hogy azért hogy én ne olvassak bele az üzeneteibe. Nem olvastam, ő maga mutatta meg. Azt is gyakran csinálta amit a te nőd is hogy hamar lefekszik és közben beszélget másokkal. Lebukott már ezzel kapcsolatban is. Meg kitalálta hogy családi rendezvényre megy csak hogy ne kelljen találkozni. Biztos 100x csinált ilyet de kétszer bukott le, egyszer küldött egy olyan képet amiből egyértelműen látszott hogy otthon van, egyszer az anyja mondta el nekem hogy lemondta azt a családi cuccot, én meg megkérdeztem tőle hogy na milyen volt, azt mondta hogy jó...


Nos velem ezt azért csinálta mint kiderült mert már egyáltalán nem szeretett.

nov. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Abból amit leírtál, eléggé esélyes hogy már keresgéli az utódodat. Vagy hogy kintről akarja a hiányzó dolgokat behozni.


Nem olyan élénkek a beszélgetéseink = az energia nem vész el csak átalakul. Mással valószínű épp azok.


titkolózás, telefon elforgatás, éjszakai ébrenmaradás = a telón át tartják a kapcsolatot a másik féllel

nov. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát valószínűleg igen.
nov. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És a szakításon kívül szerintetek van erre más megoldás?
nov. 14. 12:54
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van persze, meg lehet próbálni. Próbáld meg behozni a kapcsolatba azt, amiből hiány van, és aminek a hiánya a problémákat okozta. Menjetek új helyekre, kalandozzatok közösen, kerüljetek új szituációkba, ez is vissza tudja hozni a tüzet. Olyasmi érzésekbe gondolkodj mint amikor megismerkedtetek, hogy hasonlókat tudjatok visszahozni egymásba.
nov. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Húhh, ez igazábol eddig a legjobb tanács, nagyon hálás vagyok, és minden kommentelőnek, köszönöm!
nov. 14. 13:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Hú, ez jó kérdés, van-e más megoldás? Van? De fêlő, hogy csak ideiglenes és úgyis szakítás lesz a vége.
nov. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!