Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ma este szakitok a baratommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma este szakitok a baratommal. Mas is igy erez ilyenkor?

Figyelt kérdés

Tobb eves kapcsolatrol van szo. Rengetegszer kertem, hogy valtoztassunk egy dolgon, mert nekem igy nagyon nem jo, mindig csak igergetett, de a mai napig nem tortent valtozas. Ugy erzem, jobb lesz igy, sajnos elerte, hogy kiabranduljak, bar nagyon szomoru vagyok, valahol meg mindig szeretem es remenykedtem. De mar tudom, hogy sosem lesz jobb es el kell engednem, de ha arra gondolok, hogy ma este elsetalok onnan es tobbet nem talalkozunk, nelkule kell elnem innentol orokre, azert osszeszorul a szivem. Azt is erzem, hogy egy gyengebb pillanatomban visszaforditanam, ezt kellene valahogy megallnom majd.


Ti hogy vagytok ezzel? Tudtok erosek lenni es vissza sem nezni, vagy masban is ilyen erzesek vannak szakitasnal? Mikor mulik majd el ez a rossz erzes, ha tudom, hogy helyes dontest hoztam?


nov. 14. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%

Nekem a 3. randin volt egy ilyen érzés. Aztán fél évvel később. Mondhatni félévente mindig előjön valami ilyesmi. De tudom magamról, hogy semmiben nem vagyok rövid távon jó döntéshozó. Aztán jönnek a félévek amíg jól elvagyunk és mindig eszembe jut, hogy mennyire buta lettem volna ezt beáldozni azért, hogy 1 hétig nyerjen az EGOm.


Pontosan miben rossz ő? Lehet a kényszer hatására megváltozna. Mond meg, hogy téged ez tényleg jelentősen bánt és nem csak egy női hiszti ami néha előjön. Esetleg segíts neki a változásban.

nov. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos kétszer is adódott úgy az életemben, hogy egy-egy hosszú kapcsolatot lezártam, de aztán mégis adtam még egy esélyt, egyik sem volt jó döntés, mert így is vége lett, csak még inkább kiábrándultam belőlük és még tovább nyűglődtünk egymással. Ha már azt érzed, hogy vége, akkor tarts ki a döntésed mellett, főleg ha már tényleg kiábrándultál belőle.
nov. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Én is ezt éreztem hasonló helyzetben. Kitartottam a döntésem mellett, bár nehéz volt belátni, hogy egy másik embert erőszakkal sosem tudok alapjaiban megváltoztatni, egy hatalmas lecke volt a jövőre nézve. Nem bántam meg, sosem lenne ilyen jó életem ha akkor ezt lenyelem és elnyomom magamban.
nov. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez normális érzés ilyen helyzetben. Ha nem érzed magad jól, és csak üres ígéretei vannak, akkor nem szabad maradni. Szakítani viszont így sem könnyű, hogy az eszeddel tudod, hogy ez a jobb. Lehet, hogy rossz belegondolni, hogy nem lesz az életed része. De ha nem hozzád való, akkor jobb lesz így. A reakciójára készülj fel, sokan ilyenkor bepánikolnak, és a csillagokat leígérik. Én is adtam második esélyt, konkrétan térden állva zokogott az exem. Utána egy ideig figyelmes volt, aztán újra sehol semmi, és ismét szakítottam. Ezeknek általában ez a vége, csak üres ígéreteik vannak. Nem jó beleragadni abba, hogy neki meg kell magát játszani, te meg nem vagy boldog. Nehéz döntést hoztál meg, de biztos jó okod volt, kitartást kívánok a dologhoz.
nov. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
És ha Ő kért valamin azon változtattál? Ez nekem olyan fura, szeretem, de valami indokot csak keresni kell amiért szakítok. Illetve nem írod le, min kellett volna változtatnia és az részéről mekkora áldozat és Te számodra ugyanakkora áldozatot bevállalnál-e érte? Természetesen szakíts, ha úgy látod, jónak, de utána ne sírj hogy így hiányzik még úgy hiányzik, meg Te még mennyire szereted! Mert ezek szerint Te nem szereted már Őt, csak a megszokás miatt vagy még Vele. Természetesen azt nem tudom eldönteni, hogy Ő szeret-e Téged.
nov. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Agressziv, sokszor nagyon csunyan beszel velem, amit nem tudok toleralni. Megalazo nagyon sokszor, amiket mondani tud. Ha ideges (nem feltetlen ram), tor, zuz, uvoltozik. Ez rendszeres.

Termeszetesen valtoznek, ha kerne. Arrol van szo, hogy nem vagyok hozzaszokva ehhez, es nem is szeretnem megszokni.

nov. 14. 12:58
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt már nem is kérdés, hogy a szakítás jó döntés-e? Minél hamarabb, sőt, már hamarabb kellett volna, de legalább most légy erős és tarts ki a döntésed mellett! Nincs az az ember, akinek ez elnézhető!
nov. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Pokoli érzés, nekem is szakítanom kellett már olyannal akit teljes szívemből szerettem. De a problémáink megoldhatatlanok voltak sajnos. Úgy vélem ezen csak az idő és egy újabb szerelem segít majd. Talán majd egyszer...
nov. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor szakíts! Csakhogy valamiért egy ilyen emberrel jöttêl össze. Nehogy a következő párod is ugyanilyen legyen! Mondjuk az szar érzés Te mindenben alkalmazkodsz, a párod - az én esetemben az exbarátnőm - meg semmin meg sem próbál változtatni.
nov. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, a jövőben szeretnél-e gyereket, de ha igen, akkor gondolj arra, hogy ilyen apát szeretnél-e a gyerekednek? Hogy folytonos rettegésben éljen ő is, nem csak te!? Tudom milyen, mert apám is ilyen volt, állandóan féltem, hogy milyen hangulatban jön haza. Senkinek nem kívánom!
nov. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!