Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ma este szakitok a baratommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma este szakitok a baratommal. Mas is igy erez ilyenkor?

Figyelt kérdés

Tobb eves kapcsolatrol van szo. Rengetegszer kertem, hogy valtoztassunk egy dolgon, mert nekem igy nagyon nem jo, mindig csak igergetett, de a mai napig nem tortent valtozas. Ugy erzem, jobb lesz igy, sajnos elerte, hogy kiabranduljak, bar nagyon szomoru vagyok, valahol meg mindig szeretem es remenykedtem. De mar tudom, hogy sosem lesz jobb es el kell engednem, de ha arra gondolok, hogy ma este elsetalok onnan es tobbet nem talalkozunk, nelkule kell elnem innentol orokre, azert osszeszorul a szivem. Azt is erzem, hogy egy gyengebb pillanatomban visszaforditanam, ezt kellene valahogy megallnom majd.


Ti hogy vagytok ezzel? Tudtok erosek lenni es vissza sem nezni, vagy masban is ilyen erzesek vannak szakitasnal? Mikor mulik majd el ez a rossz erzes, ha tudom, hogy helyes dontest hoztam?


2023. nov. 14. 10:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Teljesen normális érzés. Én nem is tudtam soha erős lenni. Akárhányszor szakítottam és a srác nem akarta, mindi visszatáncoltam, kb csak egyszer kellett kérniük. Ezért jó ha velem szakítanak mert a srácok vannak annyira kószívűek hogy pont leszarják hogy sírok és nem fogadnak vissza.


Kitartást!

2023. nov. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Na,szakítottál?
2023. nov. 15. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!