Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit jelent ha feloldott az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha feloldott az exem?

Figyelt kérdés
Több hónappal ezelőtt szakítottunk és nyár elején elköszönt tőlem és letiltott.Viszont augusztusban rámírt újra,nem válaszoltam és tiltott.Nemrég vettem észre,hogy újra feloldott és furcsállom..Miért oldhatott fel,ha nem kíváncsi a fejemre?

nov. 15. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyàron azt hitte becsajozik. Hát nem jött össze. Télre előveszi a talonjait, a ló nincs-eket.
nov. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A profilodat tiltotta? Mert akkor azért oldott fel, hogy megnézze, mi van veled
nov. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet puszta kíváncsiság is és lehet az is, amit az 1-es írt.
nov. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Én nem foglalkoznék vele elvégre ex. Letiltanám én úgyhogy nem látnám hogy felold vagy se.
nov. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Minek tiltogatni? Ha nem vagy rá kíváncsi akkor akármit is ír, ne válaszolj rá. Meg se nézd. Ez a tiltogatas olyan gyerekes, letilt, nem tilt le. Kit érdekel, hiszen ex!
nov. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5: az a baj,hogy erdekel meg,mert szeretem..
nov. 15. 11:16
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Szeress ki belőle, majd ha hozzád megy szemtől szemben kimondja hogy akar téged akkor foglalkozz vele.
nov. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!