Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Feloldott mindenhol ti értitek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feloldott mindenhol ti értitek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A volt barátom 33 én 29 éves vagyok. Auguaztus végén szakítottounk. Csúnyán váltunk el. Nos..én akkor azt hittem örökre vége úgy is álltam hozzá. Letiltott mindenhonnan ,de most pár napja feloldott,ráírtam hogy beszéljünk vagy tiltsuk le egymást és legyen vége de egyenlőre nem reagál,múltkor meg anyukámra írt rá hogy üres a lakás nélkülem . Mindig csinál valamit amivel elbizonytalanít h vége. Most ez mi ? Érti valaki?


2022. okt. 23. 18:23
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ennyi, egyedül érzi magát, és nehezen birkózik meg vele.


Ettől függetlenül erősnek kell lenni és kibírni, különben kényszermegoldások, megszokások, amik irányítani fogják az életeteket.

2022. okt. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Csúnyán váltunk el."

Ebből már nem lenne semmi jó.

Szerintem kár volt ráírnod.

2022. okt. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? Ha csöpp eszed lenne, akkor most is úgy állnál hozzá, hogy vége van, és szarnál rá. Letiltanád, és nem kuncsorognál magyarázatér.
2022. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én értem. Szívat. Ne hagyd magad!
2022. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Beteg nagyon.. hanyagold

.

2022. okt. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


"Ő tiltott 1 hónapja engem ,én pitiztem neki,most meg ezt a részéről nem értem,ha arra ment ki hogy majd felhívom akkor el van tévedve."


"de most pár napja feloldott,ráírtam hogy beszéljünk"

Azért annyira nagyon nincs eltévedve....

2022. okt. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Segítek. Túl lépett .Ha akart volna valamit akkor rád ír és rákérdez a békülésre. Mivel ezt nem tette meg, azt gondolom, hogy túl tette magát a szakításon. Eleve azért tiltott, hogy ne tudj vele kapcsolatba kerülni. Ez lehetett amiatt is, hogy zaklatásnak élte meg , vagy azért mert könnyebb volt ha nem lát. Azzal , hogy írtál neki, lehet le fog megint tiltani. Miért? Mert “ zaklatod”. Nem szabadott volna írnod neki.
2022. okt. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!