Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez normalis dolog, azaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis dolog, azaz igazságos?

Figyelt kérdés

Veget ért egy pár eves kapcsolatom, ahol sejtettem vegig, hogy a barátom hazudik es megcsal.

Lakott nálam is es volt hogy segített vagy besegített különböző összegekből. Mikor külön is lakott

Összesen kb párszáz euróról van szó, mondjuk 500-600

Most hogy szakítottam vele, visszakéri. Azt mondta hogy beperel mert van bizonyítekja hogy a kontómra kuldte

Elfogadtam tőle penzt mert úgy éreztem, hogy becsap, de szakítani nem volt erőm

Igaz, lakott hosszú hónapokat nalam us de akkor szerinte jogtalanul kertem penzt, mert nem kellett volna bepótoljon, hanem eleg lett volna, ha megveszi maganak a kaját

Tehát úgy élte meg, hogy lenyúlom


nov. 15. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki onszantabol atkuld neked penzt, azert teged nem perelhet be:D


Mondd meg neki, pereljen nyugodtan

nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Élje meg ahogyan akarja, tudod ki sajnálná az ilyen hazug, hűtlen, élősködő férget. Jogilag nem tehet semmit, nyugodtan tiltsd mindenhol.
nov. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én perelném be hogy átvert azzal hogy segít mikozben tartozast generált nekem és ebbe rángatott bele. Uzsorakamat nem kéne?
nov. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A leggusztustalanabb az hogy valakinek szivbol nyujtasz aztan azt visszakérni. Még kártérítést is kèrnék átverès miatt hogy meg akar kàrosítani.
nov. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van, jó pont 3 as!
nov. 15. 13:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta hogy beperel mert van bizonyítekja hogy a kontómra kuldte."


Eurót írtál szóval nem tudom melyik országról van szó, de egy követelés fennállás bizonyításához több kell annal hogy mutat egy kivonatot hogy "na én ennek a lánynak küldtem pénzt"


Okés de pl honnan tudjuk hogy nem egy szóbeli ajándékozás volt ami alapján pénzt küldött neked. Szóval érted itt azért sok mindent kellene bizonyítania ami ha szóban történt minden akkor nagyon nehéz, emelett egy per drága is , macerás is és sok idő is.


Ez inkább arra lehet ez a fenyegetés hogy megijedj és visszaküldd neki a pénzt

nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"A leggusztustalanabb az hogy valakinek szivbol nyujtasz aztan azt visszakérni."


Nem szívből adja az ilyen.

nov. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint amikor randizol kétszer egy sráccal és kifizet rád kb 5 ezer forintot, aztán nem jössz vele össze és számonkér hogy dehát ő mennyit költött rád :D
nov. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Elhajtanám a büdös pitchába! Pereljen ha akar, de magyar jog szerint nézve rá fog faragni, nem fogja megnyerni a pert. Neked azt kell állítanod ajándékba kaptad. Visszakövetelni akkor tudja ha bizonyítani tudná, hogy nem ajándék, hanem csak kölcsön volt.
nov. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!