Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a párom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a párom és most miért viselkedik így ?

Figyelt kérdés
Szakított velem a párom , és mivel együtt élünk türelmét kértem , hogy megoldjam a lakhatásom. Mióta tudja hogy megyek mert meg van a lakás ahol élni fogok , úgy viselkedik mintha én hagytam volna el őt , sokszor sír , össze vagyok zavarodva. Előtte viszont azt láttam rajta megkönnyebbült. Amíg lakást kerestem még ő is segített és egyáltalán nem gátolt ebben a folyamatban.

dec. 4. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert fáj neki persze. Ez nem azt jelenti hogy működött a kapcsolatotok és jól érezte magát benne.
dec. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Zavarja hogy nem törtél meg és nem esdekelsz.
dec. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem értem, miért nem kérdezel rá, hogy MI VAN? Ehhh. A kapcsolatokat meg el szoktuk gyászolni, ha egy kicsit is számított nekünk valaha.
dec. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
#2 Pontosan ezt akartam írni. Talán kevésbé nyersen, de valami ilyesmi van mögötte. A nők elég érthetetlenül vannak behuzalozva sajnos...
dec. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4es , én vagyok a nő.
dec. 5. 06:49
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

#5 Lol. 😂 Hát 1 a 10-hez volt az esélye, de ilyen is van. Gratulálok az exedhez, gerinces, lelkileg rendkívül stabil ember. 🤭

Komolyan, férfiként ég a pofám miatta... Mert az egy dolog, hogy az ok, meg az érzések hasonlóak, de a férfiak jellemzően sokkal jobban kordában tudják tartani az ilyesmit. Hát, szégyen...

dec. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6os A gond az az végig vitt a lakás keresési folyamaton , konkrétan ő rángatott bele ebbe az egészbe. Most meg sír mert tényleg elmegyek, azt hitte viccből keresek lakást majd azt mondom ajjj mégsem megyek.De lehet tényleg arra jatszott majd pitizek fogadjon vissza ….
dec. 5. 07:02
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 Nem tudom, de rendkívül logikátlan. Még nárcisztikus (vagy valami hasonló) is lehetne, de ők azért ennél profibbak manipulációban.
dec. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyik exbarátom ugyanezt eljátszotta. Amíg próbáltam vele beszélni a problémákról, megoldani, telibe sz@rta,amikor közöltem vele, hogy 1 hét múlva akkor elköltözöm és ennyi volt, mindjárt nem volt olyan nagy a szája. Nekiállt ott sírni, szánalmas volt. Előtte meg ment a "ha nem tetszik ez vagy az, el lehet költözni" 😂😂

Nyilván ott hagytam, nem bántam meg azóta sem.

dec. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az exem is ilyen balfsz volt. A problémákat nem beszélte meg, hárított, terelt, aztán amikor a sokadik ilyen után közöltem vele, hogy vége, olyan hisztit levágott, hogy csak pislogtam :D


Szerintem nem hitte el, hogy meglépem.


Hálisten nem ültem fel a bőgésnek :D, hanem összecuccoltam, aztán csá.


(és ő volt a "férfi").

dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!