Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van innen visszaút ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van innen visszaút ?

Figyelt kérdés
Azt mondta megkönnyebbült amikor szakított velem. Akartam tudni az igazságot megkérdeztem. De közben meg sokat sírt is. Kicsit ellentmondásos nekem a dolog.

dec. 23. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
tipikus nő szakítás után szenved pár hétig majd azt látod hogy pasizik 1 hónap múlva ilyenek ne akarj vissza menni hozzá. de készülj fel rá hogy neked 2 hónap után fog igazán hiányozni.
dec. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az ellentmondás ebben?

Minden szakítás lelki fájdalommal jár. Biztos voltak jó dolgok a ti kapcsolatotokban is. Lehetséges hogy azért sírt. Vagy azért mert a szakítás az valahol egy kudarc hogy nem sikerült...., ez is adhat okot a sírásra.

Sokszor az emberek azért is sírnak mert félnek az újtól, az ismeretlentől, ragaszkodnának a megszokásaikhoz. Így vezetik le a stresszt.

De szerintem ebbe nem kell többet belegondolni, mint ami a valóság.

dec. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
dec. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Nincs. Ha egy nő egyszer szakít, az mindig végleges. Mindegy mit mond, vagy mit sír. Arra is készülj fel, hogy neked akkor kezd el majd fájni erősen, amikor ő kezd túl lenni rajtad.
dec. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Nincs. Megvan mar az uj kiszemelt.
dec. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ő a férfi …
dec. 23. 12:10
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
ezt a cseppet sem elhanyagolható dolgot mondjuk írhattad volna a legelején is
dec. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Így akkor nem végleges ?
dec. 23. 12:13
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Hát így nem. Ebben az esetben teljesen megfordul a helyzet, szerintem. Egy férfit bármikor vissza tudsz szinte hódítani, ha kicsit is ügyes vagy. Ez az én véleményem.
dec. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!