Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon-nagyon csúnya szakításb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon-nagyon csúnya szakításból "felgyógyulók", ti éreztetek már ilyet? Normális?

Figyelt kérdés

Szerelmes lettem egy férfiba, elég beteges módon. rátett egy lapáttal, hogy nagyon húzta az agyamat. Évekig.


Majd elkezdtem tőle olyan pofonokat kapni, ami tényleg a legdrámaibb latinamerikai szappanoperákban történik csak meg. Nem részletezem, volt benne eltitkolt gyerektől kezdve a pénzemen nyaraltatta a párját akit nekem a húgaként mutatott be, teherbe eséstől kezdve minden undorító dolog.


Viszont én végig annyira szerelmes voltam a férfiba, hogy az már fájt. És most is.

De mindez kiderült, túlvagyok rengeteg veszekedésen, halálos fenyegetéseken, bírósági ügyeken... Ma kereken 3 hónapja nem beszéltem se vele se a párjával... És vártam, hogy az én kis érzékeny szívem ezt nem fogja tudni feldolgozni. Mert tényleg annyira szerettem a férfit, hogy már nem tartottam magam normálisnak miatta, meghaltam volna érte szó szerint... Életem fénypontja volt ő, az egyetlen boldogságom, egy valóra vált álomként tekintettem rá. És féltem a karácsonytól, féltem, hogy huuu na innen felállni most nagyon nehéz lesz. Mert egy elég gyenge lelkületű lány vagyok, depresszióra hajlammal.


És olyan szinten érzek semlegességet, hogy megijedek magamtól. Az elején szenvedtem mint egy kivert kutya, de kb csak 1 hónapig... Szeretem a férfit, és fáj... De letiltottam, mindig ott lenne csak egy gombnyomás, hogy megnézzem mi van vele. De nem megy, most is tiktokon feldobta hogy feloldhatnám, de csak annyit mondtam magamnak "Iiiiistenments". Egyszerűen nincs meg a kíváncsiságom felé, hogy hol van mit csinál, mert tudom, hogy úgyse látnék olyat ami kielégítené bármilyen rossz érzésemet. Pedig előtte hatalmas nagy nyomozó voltam, most már úgy érzem nincs mire rájönnöm. Kimaxolta minden csalódásomat. És hirtelen könnyebb lett minden. Nem mondom, hogy nem jön szúró érzés a torkomba vagy a gyomromba ha eszembe jut, de ijesztően hamar elmúlik. Ha a TV-ben megy egy melankolikusabb zene a szerelemről, akkor nem érzem hogy huu ezt el kell most kapcsolni mert össze van törve a szívem... Most hogy karácsony van nem érzem, hogy hiányozna, nagyon max csak azért mert rossz egyedül.


Pedig már az elején bebeszéltem magamnak, hogy ha én őt elveszítem abba bele fogok pusztulni. Annyira az ideálom, mint egy tinilánynak egy rocksztár, kb kiplakátolnám a falra, annyira rajongásig belé voltam bolondulva, és tudtam ha elveszítem én inkább meghalok. És mégis itt vagyok ennyi fájdalommal... És nem fáj. Nem érzek késztetést, hogy megkeressem, nem várok rá, nincs bennem szorongás, nem érzek semmi tipikus érzést ami egy szakítás után szokott lenni. És nekem ez félelmetes, én eddig ilyen közönyt belülről soha nem éltem meg, mindig szenvedtem.


Létezik, hogy a nagy szerelem ellenére az ő sok rosszcselekedete kiölte belőlem az érzelmeket? Mert ugye nem mindennapi átverésekről volt itt szó. Viszont nem is mindennapi szerelemről, úsztam a rózsaszín ködben, évekig...

Szeretem tanulmányozni az emberi érzéseket, de ezt most nem értem. Nem tudom, hogy örülnöm kéne és tök normális, hogy teljesen reménytvesztve az ember elhidegül és feladja, vagy pont félnem kellene, hogy ez egyszer ki fog borulni bennem?

Volt már hasonlóképpen valaki?


dec. 24. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Voltam így. Én is ugyanígy csodálkoztam, mint te.

Kb olyan volt, mintha gombnyomásra vége lett volna az érzéseknek. Nekem ez felszabadító érzés volt… de egyben fura is.


Tudtam utána simán ismerkedni, de nyilván kellett még idő hozzá. És tudnék ugyanúgy szerelmes is lenni, erről is azt gondoltam, hogy sosem lépek tovább, aztán meglepően könnyen ment.

dec. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azta rohadt...
dec. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keresd meg a tartásodat, kérdező. Belőlem ezt a vallomást a guantanamoi halálosztag se tudta volna kihúzni.
dec. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%

Jujjj...karácsonyra valami nagyon erőset szívhattál.

Vagy nagy baj van a toronyban...

Mondjuk én már ott röhögtem, hogyxa pénzeden nyaraltatta a párját😁

Nőként írom, az ilyen nőket húzzák le a "jóképűamerikaitisztek" is akik barátnak jelőlnek majd pénzt kérnek...

dec. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom a történteket! Hihetetlen, hogy ilyenek megtörténhetnek!

Igen, velem is volt hasonló, mint veled csak nekem az 100%-ig viszonzatlan szerelem volt/meleg volt a fiú/, kb 2 évig őrült szerelmes voltam belé, majd hirtelen elmúlt, pedig mindennap láttam őt, és a haverom volt, de párszor úgy megsértett, hogy hirtelen eltűntek az érzéseim felé. Mondjuk ez még gimiben volt jó pár évvel ezelőtt.

Kitartást!

dec. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!