Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most ugye nem "estem vissza"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ugye nem "estem vissza"?

Figyelt kérdés

Már több mint fél éve szakítottunk a párommal, mert kiderült, hogy már egy ideje volt egy párhuzamos kapcsolata.

Nehéz volt elfogadnom, hogy a cirkusz ellenére ők együtt maradtak, de október 18-án sikerült letiltanom mindkettőjüket, azóta fogalmam sem volt mi van velük.


Meglepetésemre így, hogy tudtam hogy semmi esélyük elérni engem, hamar megnyugodott a lelkem, nem éreztem késztetést hogy kémkedjek utánuk, úgy éreztem megnyugodtam, elfogadtam a helyzetet. Tök őszintén.


Majd ma tök random feldobta nekem a messenger a képét, illetve csak azt, hogy profilképet változtatott, amire bedühödtem hogy mégsincs letiltva? De a neve is valahogy másképp volt. Elkövettem azt a hibát, hogy feloldottam. Új profilképet rakott ki egy hete, és csak annyit láttam, hogy a nő szivecskés reakciót rakott rá.... Azaz még mindig együtt vannak. Több dolgot nem is akartam látni náluk inkább.


Kicsit felkavart ez most, egyrészt látni őt egy új képen, másrészt titokban reménykedtem benne hogy a kapcsolatuk nem fog tartani, de tévedtem. Viszont nagyon féltem a szívemet, légyszi mondjátok hogy ez most természetes reakció a részemről, és nem fogok letargiába esni. Normális, hogy most egy kicsit megrázott? Nem sírtam meg semmi extra, csak érzem a mellkasomban hogy most éget valami.


Annyira örültem hogy már jól voltam... 2 éves volt a kapcsolat, gyereket is kellett a megcsalás miatt elvetetnem. Remélem ha akkor ennyire erős voltam hogy hamar túltettem magam rajtuk, akkor ez a kis lépés sem fog most megingatni. Boldog akarok már lenni.


Köszi ha írtok tapasztalatot!


jan. 27. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miert az ismerősöd? Különben nem dobná fel szerintem.

Nekem is rosszul esne ha az exeim a képembe dörgölnék mennyire tulléptek rajtam.

jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rá akartam keresni valakire a messengerben, és ilyenkor 2 sorban feldob ajánlásokat. És ott láttam meg, de teljesen új profilképpel. Rámentem, de a neve se volt már az mint régen (Márk a neve, de "Marcus" volt kiírva) . És alul bár írta, hogy "nem tudsz válaszolni az üzenetekre" vagy valami ilyesmi, de hirtelen azt hittem ez valami új facebook és ő tiltott le? Vagy egyáltalán miért látom? És akkor idegességemben feloldottam.... Nem lett volna szabad. De lehet a sors akarta így, hogy most kapjak egy pofont de remélem csak megerősödöm tőle.
jan. 27. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki le van tiltva azt akkor se találod meg ha direkt keresed. Ez egy masik profilja lehet. Vagy mégse volt tiltva, csak ismerősök közül törölve.

Kicsit mindenkire hat ha lát valamit az exröl, de normál esetben ez perceken, max félórán belül elmúlik. Legalábbis nálam így van.

jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elnyomtad magadban és most feltört.
jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az sem jó, ha megtiltod magadnak a negatív érzéseket és azt hazudod, hogy túl vagy rajta. Nem vagy rajta túl, ezt mutatja ez az eset is. Sírj, dühöngj nyugodtan. Addig legyél szomorú, dühös, ameddig csak kell. Te nagyon kontrollálni akarod magad, de ez hosszú távon sokkal károsabb. Ilyenkor szoktak pszichoszomatikus betegségek kialakulni.
jan. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!