Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ma elhagyott a férjem. Bízhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma elhagyott a férjem. Bízhatok benne hogy vissza fog jönni?

Figyelt kérdés

Van egy 7 hónapos kisfiúnk. Nagyon szerettük egymást, együtt akartuk leélni az életünket. Azt mondta minden sok neki, a veszekedések, és hogy én nem jöttem ki az anyósommal.

Ez az egész nagyon hirtelen jött, egy hónapja még semmi látszatja nem volt. Még régebben egyszer az anyósom arra kérte hogy válasszon köztem és közte.

Tudni kell, hogy nem válhatunk el még nagyon sok ideig. Ő rendszeresen fog jönni a gyerekhez, hárman is fogunk közös programokat csinálni.

Lehet bármi esély arra hogy hazajön egyszer?

Én látom rajta hogy valahol nem akarta ezt, de elfogadtam és megértettem hogy most így akarja. Megkérdeztem hogy mi lesz ha 2 hónap múlva meggondolja magát? Azt mondta benne van az is a dologban.

Tudom hogy anyucinál most minden kényelmes lesz, de egyszer csak rájön hogy hiányzik neki ez a közös életünk.

Egyébként barátok maradtunk, extrákkal. A szexuális életünk csodálatos volt mindig, és ma mielőtt elment akkor is lefeküdtem vele. Lehet hülyeséget csinálok.

Olyan sok mindenben egyet értettünk, mindig volt miről beszélgetni, az ismerőseink állandóan megjegyezték milyen szépen élünk és hogy látszik mennyire szeretjük egymást. De voltak a viták, mind a ketten hirtelen robbanunk, én féltékeny voltam sokszor, ő meg rondán tudott beszélni. Ugyan olyanok vagyunk mind ketten. Én vele akartam megoldani, de ő feladta és a könnyebb utaz választotta.

Sokat leszünk együtt, mi van ha csak idő kell hogy gondolkodjunk és változzunk kicsit.

Én nagyon hiszem hogy végül vissza fog jönni. De meddig várhatok?

Tanácsokat és tapasztalatokat szeretnék kérni, esetleg volt e valaki hasonló helyzetben?

Egyébként elhatároztam hogy nem fogom keresni, nem írok neki semmit. Picit hanyagolni szeretném.



jan. 27. 18:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%

1. Olyan nincs, hogy nem válhattok el - ez nem igaz, akár holnap beadhatod a válókeresetet, senki nem akadályozhat meg.

2. Ha ilyen átlátszó indokkal otthagyott, akkor garantáltan nem akar veled élni, legfeljebb néha megdug, ha nincs más.

3. Másrészt ha ott tud hagyni ekkora gyerekkel, akkor hülye vagy, ha vissza akarod fogadni.

jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%

1-es


Gondolom babaváró és/vagy CSOK van a dologban

jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ok, ma ki vagy bukva, megértem. Holnap is még ráérsz siratni a múltat. De ha van egy kis eszed, akkor hétfőtől előre tekintesz és FEL SEM MERÜL benned, hogy valaha is visszafogadj egy ilyen sz*r alakot. Ha nem ezt teszed, akkor úgy fog jönni-menni az életedbe, akkor fog megfektetni és akkor eldobni, amikor épp kedve tartja.

Amúgy a gyereknek a stabilitás és a kiegyensúlyozottság, meg az emberi alapértékek (pl. a másik ember tisztelete) az érdeke, rá hivatkozva nem szabad bennragadni egy sz*r kapcsolatban (mert ez sajnos az, akkor is, ha benned ez csak most tudatosult).

jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
92%
hát. még ha vissza is jön, már nem lesz ugyanolyan. akik tényleg szeretik egymást azok nem ilyenek
jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást!
jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Az szép. Te neveled a gyereket, őt otthon kiszolgálja anyuci, aki egyébként is megmondta, hogy te vagy ő... és akkor te még "barátság extrákkal" kapcsolatban akarsz maradni mama pici fiával.


Te eszednél vagy? A férjednek ha úgy tetszik, jön és megd.g, aztán hazamegy a mamahotelbe. Te meg éjszakázol majd a gyerekkel, ha jön a foga te kelsz fel hozzá, ha beteg lesz, te rohansz vele az orvoshoz, ha majd jön a dackorszak akkor neked fog hisztizni a kicsi és közben reménykedsz, hogy visszajön? Mert mindenki azt mondta, milyen szépek vagytok együtt????


A helyedben úgy hajítanám ki ezt az embert, hogy a lába nem éri a földet. Ne alacsonyítsd már le magadat ennyire!

jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%
En nem fekudnek le vele, megmondanam neki hogyha anyad a fontosabb szamodra nem a gyereked es a feleseged akkor dugjal anyaddal meg eld le vele az eletedet
jan. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%

Kinek kéne ilyen férj,aki otthagy gyerekkel. Te hülye vagy. Dehogy várnék vissza ilyen embert, akinek semmit nem jelentünk.


Amúgy eddig senki nem bírta leírni helyesen a gyk-n, hogy kisfiunk. Az emberek nem tudnak írni sem de ezek alapítanak családot. Nem csoda hogy tönkremegy, mikor alap intelligencia sincs.

jan. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Sosem írtam ide ilyet,de most az egyszer remélem,hogy csak trollkodsz. Helyetted,és a saját gyereke helyett az anyját választotta! Mit keresne még az életedbe? Nem veszed észre,hogy ő meg akar tőletek szabadulni? Jó uram gyere le! Még pátyolgasd a kis lelki világát,mert te hagyod,hogy felmosórongynak nézzen téged.

Gusztustalan görény a drága kicsi szerelmed. És te még visszafogadnád ezekután,hogy így megalázott.

Hány éves vagy?

jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nemértem, most akkor az anyjával él nemi életet, ő szerelme?

Vagy mi ez hogy választani kell közöttetek.

Te meg idióta vagy, már bocsi..

jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!