Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ma elhagyott a férjem. Bízhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma elhagyott a férjem. Bízhatok benne hogy vissza fog jönni?

Figyelt kérdés

Van egy 7 hónapos kisfiúnk. Nagyon szerettük egymást, együtt akartuk leélni az életünket. Azt mondta minden sok neki, a veszekedések, és hogy én nem jöttem ki az anyósommal.

Ez az egész nagyon hirtelen jött, egy hónapja még semmi látszatja nem volt. Még régebben egyszer az anyósom arra kérte hogy válasszon köztem és közte.

Tudni kell, hogy nem válhatunk el még nagyon sok ideig. Ő rendszeresen fog jönni a gyerekhez, hárman is fogunk közös programokat csinálni.

Lehet bármi esély arra hogy hazajön egyszer?

Én látom rajta hogy valahol nem akarta ezt, de elfogadtam és megértettem hogy most így akarja. Megkérdeztem hogy mi lesz ha 2 hónap múlva meggondolja magát? Azt mondta benne van az is a dologban.

Tudom hogy anyucinál most minden kényelmes lesz, de egyszer csak rájön hogy hiányzik neki ez a közös életünk.

Egyébként barátok maradtunk, extrákkal. A szexuális életünk csodálatos volt mindig, és ma mielőtt elment akkor is lefeküdtem vele. Lehet hülyeséget csinálok.

Olyan sok mindenben egyet értettünk, mindig volt miről beszélgetni, az ismerőseink állandóan megjegyezték milyen szépen élünk és hogy látszik mennyire szeretjük egymást. De voltak a viták, mind a ketten hirtelen robbanunk, én féltékeny voltam sokszor, ő meg rondán tudott beszélni. Ugyan olyanok vagyunk mind ketten. Én vele akartam megoldani, de ő feladta és a könnyebb utaz választotta.

Sokat leszünk együtt, mi van ha csak idő kell hogy gondolkodjunk és változzunk kicsit.

Én nagyon hiszem hogy végül vissza fog jönni. De meddig várhatok?

Tanácsokat és tapasztalatokat szeretnék kérni, esetleg volt e valaki hasonló helyzetben?

Egyébként elhatároztam hogy nem fogom keresni, nem írok neki semmit. Picit hanyagolni szeretném.



jan. 27. 18:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%

Osztom a többiek véleményét! Elhiszem hogy fáj, meg lesokkolt, meg kétségbe vagy esve, de nyisd ki a szemed is! Igen, szar amit latsz, de ez a valóság! Az az oriasgyerek visszament anyucijához mert az megkérte rá, otthagyva ezzel a feleségét es a gyerekét. Es ha épp nincs neki csaj, vagy lehet nem is keres, mert barmikor viszket a pö.cse, csak atugrik hozzád, megdönget, aztán hazamegy, mert anyuci már várja a finom ebéddel. Te meg küzdj otthon egyedül, de azt már le se szarja.


Szedd össze magad, és küldd el a francba, tényleg dugjon az anyjával ha ennyivel fontosabb neki mint a családja! Ne legyél már a kapcarongya! Ennél még egyedül is jobb, inkább keríts egy szeretőt, aki nem fáj lelkileg. A gyereknek is jobb lenne csak veled, mint az hogy apu vagy itt van, vagy nem, te meg sírsz, reménykedsz.

Aztán ha találsz egy normálisat, attól se ijedj meg

jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora balek vagy. :D gondolom felvettétek a CSOK-ot meg egy valag támogatást, ezért nem tudtok elválni. Megcsináltátok a gyereket, aztán apuka rájött, hogy nem kell neki a szaros pelenka, az egésznapos gyereksírás meg a kimerült, frusztrált feleség, ezért lelépett a francba.


Amíg nem talál magának új nőt, addig visszajárkál megdugni, mert legalább erre még jó vagy. 🤣


Bocs, de ekkora marhát is rég láttam, te meg még tárt karokkal várod és le is fekszel vele.

Szóval lábtörlőként viselkedsz, aztán csodálkozol, ha úgy is kezelnek.


Sok boldogságot!

jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Abban bízni aki azt bizonyítja hogy elhagy? Ez nem paradox?
jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is remélem, hogy trollkodsz komolyan.
jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a zagyvaság?!

Tegnap elhagyott, de barátok maradtatok extrákkal, meg együtt jöttök mentek a gyerekkel, és mindezt 24 óra leforgása alatt?

Ha már kamu sztorit hánysz össze vasvillával, legalább az elemi logikára és az időbeliségre figyelj oda.

Te jó Ég?!

jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszamegy is hozzád nem lesz olyan, mint az elején, ugyanúgy csúnyán fog beszélni veled te meg féltékeny leszel. A gyereked nézd a jó ég áldjon meg, neki jobb a békés élet, mint a veszekedés veszekedés hátán, érted? Jobb lesz neki a hétvégi apuka, mint az idegbajos szülők hidd el napról napra!
jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
85%
Amennyiben igaz a történet, tudni kell, hogy nem vagytok és sosem voltatok álompár. Ez a kapcsolat gyenge lábakon áll. Az, hogy a kívülállók mit mondtak- oh, lényegtelen. Láttam pár álompárt csak máz volt kifelé. Otthon pedig marták egymást, mint ti.
jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75%
Kedves kérdező! Privátban kifejtettem a véleményemet, de itt is leírom, hogy aki a kisujját se mozdítja, hogy változtasson és bokdogabb életet éljen a családjával, annak nem is kell család. Ne te teperj és könyörögj neki, tudom nehéz, nagyon hasonló a helyzetünk, egy éves sincs a babánk.
jan. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Kínlódna ilyen kapcsolatban a fene...
jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Így, hogy ennyi önbecsülésed nincs,hogy ezek után is szexelsz vele,minek jönne vissza?

Szex megvan,anyja kinyalja a seggét otthon ,elvan.

jan. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!