Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Másnál volt ilyen rossz érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál volt ilyen rossz érzés amikor megszakadt kapcsolat miatt valaki ajándékát kikellet dobni, mert már nem fogtok találkozni?

Figyelt kérdés
Nem felhasználható. Személyes. Most lett volna a születésnapja. Dobjam a kukába? 1-2 dolog ami pedig tőle van és a közös fotók velük mi legyen? Ti mit csináltatok ilyenkor ezekkel a dolgokkal?
febr. 5. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én odaadtam neki a szakítás után is az előre megvett, előkészített szülinapi ajándékot. Azt neki szántam és kész, nem tudtam előre, hogy szakítani fogok.


A közös dolgokat elraktam egy dobozba, amíg lecsengett az egész érzelmi hajcihő.

febr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az ettől kapott ajándékot eladtam a neten.
febr. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rendszeresen. Nem bírom az exek ajándékait, inkább kivágom.
febr. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A személyesebb ajándékokat, mint közös képek, kis könyvecske, amibe leírta mennyire szeret és örökre mellettem lesz elégettem. A plüss valamiket oda adtam a kutyámnak játszon velük. Ha nem úgy vetett volna véget a kapcsolatnak, akkor valószínűleg elraktam volna egy dobozba.
febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én párom októberben szakított velem, és pont február 5.-én van a születésnapom. A tőle kapott dolgokat következőképpen tartottam meg:


a képeket eltettem egy pendrive-ra, így nem nézem olyan sűrűn, de megvannak emlékbe. Az ajándékokat mi megfogadtuk, hogy nem dobjuk ki, a "jelképes eljegyzési gyűrűt" amit neki vettem, a plüssöket amit tőle kaptam, az ajándékcsomagokat pedig édesanyám albérletébe, egy dobozba tettem el.

febr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!