Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakìtsak vele?

Figyelt kérdés
Több mint 4 éve vagyok együtt a párommal.Eleinte minden csodálatos volt,állandóan együtt voltunk.Kb.1 éve minden megváltozott,nem akar találkozni csak ha szexet akar,nincsenek romantikus pillanatok,nem mondja és nem mutatja ki,hogy szeret.Ha ezt a témát feldobom egyből ingerült lesz.
febr. 7. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szakíts!
febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már nem szeret, így csak húzzátok egymás idejét. Sajnálom :/
febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok a híve annak, hogy random idegeneknek az interneten pár mondat alapján szakítást javasoljak. De ha megbeszélni sem tudtok semmit, az tényleg az a pont, ahol már igencsak esélytelen a helyzet.
febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj az ilyenek akkor lesznek valahogy hősszerelmesek mikor ki vannak dobva.

Valahogy akkor gyúlik fel csak fény az agyukban mikor van más pasifld vagy lelépsz.


Amig mellette vagy és szolsz, kérsz, vársz, addig nyeregben vannak, magas lovon, ők a kiskirály akiket körbe kell nyalni.

Akkor koppannak csak az ilyenek, mikor beintesz nekik.


De akkor meg annyira tudnak sírni ríni kaparni hogy öröm nézni ahogy alázzák magukat;)

febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
*más pasid
febr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme a további kapcsolattartásnak.
febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez már langyos trutyi.

Nem szeret, vadászik, de eljár hozzád, míg nem lesz másik.


Ha elmúlt, nem tehet róla.


Arról igen, hogy szemét módon átver, leköti minden érzelmi vegyértékedet, idődet.


Ha van önbecsülésed, tartásod kirúgod.

Ha naív vagy és gyenge, alulértékeled magad, akkor hagyod, hogy megalázzon, aztán, mikor valamelyik nőjénél gyökeret ver, ő rúgjon ki téged.

febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem lett volna erre egy egész éve. Amint megtapasztalom, repül.
febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ősi törvény:


Ha nem nekem mondja, azért, mert másnak.


Ha nem velem, akkor azért, mert mással.


Nem visz társaságba, házon kívül nem találkozik, nem visz a családjához, nincsenek közös programok?


Akkor te már nem vagy.

febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!