Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Voltál már olyan helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már olyan helyzetben, hogy csak az ürügyet keresed?

Figyelt kérdés
Adott a következő szituáció. Nehéz pontosan megmondani, hogy mi bajod van a másikkal. Sok kis apróság, amik önmagukban nem is akkora gondok, lehetne rajta dolgozni. Viszont legbelül már elengedted, nem is tudod, hogy mikor és miért, de érzed, hogy másra vágysz és csak keresed, várod az ürügyet, hogy előálljon egy olyan élethelyzet, ami a kapcsolatotok végét jelenthetné.
febr. 11. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen.

Nem akartam azt mondani, neki, hogy figyu, baromira eligénytelenedtél és nem kívánlak már, úgyhogy reméltem, adódik valami más indok. Adódott.

febr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem még ilyen nem volt.
febr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem, mivel én kifejezetten törekszem rá, hogy ha nem érzem jól magam, akkor legalább a magam számára meg tudjam fogalmazni, hogy pontosan mivel van bajom, és micsoda. Ezenkívül nem vagyok gyáva konfliktuskerülő. Az egyértelmű, tiszta helyzeteket szeretem. A zavarosban halászgatás nem az én világom.
febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
nem csak a másiknak kell dolgozni hanem magadon is, ami a másikban zavar az belőled fakad, vagy te benned is benned van
febr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!