Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakitsak? Megcsalt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsak? Megcsalt, de megis szeretem

Figyelt kérdés

Nekem Ö (lenne) a nagy Ö, de ez forditva nem igaz. Az együtt töltött idö alatt folyamatosan a telefonjat dugdosta, ha nala voltam le volt nemitva. Többször rakerdeztem, allitasa szerint mindig igy van.

Neha elkaptam 1-1 pillanatot, pl chatben beallitott rozsaszin szivecskes hatter, rakerdeztem egyböl tagadott, kimagyarazott, terelt. Hiaba kertem mutassa meg a telefonjat, azt mondta az maganügy.

Jol ereztük magunkat együtt, a testi kapcsolat is remekül müködött.


Aztan Bele neztem a telefonjaba, jött a sokkkkk.

Egyszerre több növel, ertsd 3-4 el chatel, szediti öket, mindegyiknek beallitja,hogy Ö egyedülallo szingli pasi. Hivja at magahoz öket.


Meg nem tudja,hogy tudom. Szeretnek ele allni es szembesiteni. Szeretnem ha szemtöl szembe neznek egymassal. De belegondolni is rossz,hogy akkor latom utoljara. Az eszem tudja,hogy kihasznal, es nem szeret szerelemmel-vagy legalabbis nem ugy ahogy en gondolom, viszont... en kötödöm hozza, es fontos nekem. (Kerlek ne nezzetek hülyenek) Ettöl függetlenül viszont rettenetesen csalodott vagyok, szomoru, dühös.

Sosem szakitottam meg, igy nincs benne tapasztalatom.


Mar elöre faj az elvesztese. Pedig igazabol Ö veszit el engem.



febr. 13. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Aki megcsal téged, az nem szeret. Gondolj erre, mert ez az igazság és aki így kihasznál téged, az nem érdemli meg a szimpátiádat.
febr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Készülj fel rá, hogy ez a szembesítés nem éppen olyan lesz, mint gondolod. Én is jártam a te cipődben, hasonló volt a helyzet. Kitaláltam, hogy na jól megmondom neki, majd biztos szarul fogja érezni magát, bocsánatot kér stb. Az igazság az, hogy szemberöhögött, elhordott minden kattant rbancnak aki hallucinál (miközben a kezemben voltak a képek a beszélgetéseiről). Még engem alázott meg. Tudod miért? Mert ezeket az embereket nem érdekli, hogy mit érzel, nekik ez csak egy játék. Addig szórakozik veled, amig hagyod. Nekem is első komoly szakításom volt, nagyon megviselt. És azt is számold bele, hogy nem fog könnyen elengedni. Mert pontosan tudja, hogy téged könnyű manipulálni, tudja, hogy szereted, pedig egy görény. És mivel ez neki így kényelmes, meg fog próbálni visszaszerezni. Ilyenkor nem szabad elgyengülni, mert minél többször adsz neki esélyt, annál rosszabb lesz. És végül ne haragudj, de nagyon nyers leszek a te érdekedben. Ez a faszi nem érdemel meg, hülyét csinál belőled, nem tisztel, nem érdemel meg. Ha ehhez ködődsz, ha ezt nem tudod elengedni, saját magadat alázod meg vele, és a bohóc orrot fel is teheted.
febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Így van, neki ez csak egy játék. Egy vagy az 5 csajból, akit szédít.

Ez csak neked fáj. Neki nem számít, ki is röhög simán. Ne várj majd könnyes bocsánatkérést, mert kritikán alul fog viselkedni és még jobban fog fájni neked, mennyire nem tisztel és nem vagy fontos. Ennek tudatában kezdj bele a szembesítésbe!

febr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szembesíted te leszel a rohadék, hogy bele mentél a telefonjába, nem érdemled meg őt stb.. Ahogy írták, védekezni fog foggal körömmel, ne várd, hogy majd belátja. De ez viszont arra lehet jó, hogy lásd milyen valójában, mekkora görény.
febr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól írja mindenki: még neki fog feljebb állni, mert belenéztél a telefonjába. Számíts arra, hogy elkezdene próbálni manipulálni hogy a végén még te érezd magad szarul és hibásnak. Lehet nem is kene energiát pazarolni erre személyesen, ahogy érzed, ahogy neked könnyebb lezárni. Én írnék neki 2 sort azt’ csá. És tiltástörlés.
febr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tiltás törlés
febr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a valaszokat, leginkabb a 2-es hozzaszolonak a reszletes valaszt.


Igen, szamitok ra,hogy en leszek a szar amiert bele neztem a telefonjaba. Ezt valahogy szeretnem elkerülni,hogy kiderüljön - de akkor mit mondjak,hogy jutott a tudomasomra a dolog? Esetleg az egyik "csajt" bele keverjem,hogy felvette velem a kapcsolatot es atküldte a beszelgetest. De az csak 1 nö lesz az 5böl.

Arra is gondoltam tenylegesen felveszem a kapcsolatot a hölgyekkel es elmondom, hogy tulajdonkeppen az uriemberünk parkapcsolatban el. ( De ez olyan ovodas lenne)

Gondoltam bosszura is, vagy legalabbis valami emlekezetesre, hogy tenyleg erezze nekem ez faj, es rosszul esik, es valoszinüleg egy jo idöre elmegy a kedvem az ismerkedestöl, a randizasoktol.

febr. 13. 13:57
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Kedves kérdező, szarjál már a majom fejére és nehogy már még te mentegetőzz neki! Közölted vele hogy tudod és rohadjon meg. Egyetlen percet ne pazarolj arra hogy kimagyarázd. Bele néztél és ez van.
febr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Ne csinálj hülyét magadból, hogy a többi nőnek írsz meg kitalálsz történetet, pláne bosszút forralsz.

Nem érdekli.

Nem fogja érezni és neki nem fog fájni. Neked fog még jobban.

febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen embertől nem sok jóra számíthatsz, jobb, ha mihamarabb megszabadulsz tőle. Annál hamarabb gyógyulsz ki belőle és találsz normálisabbat.
febr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!