Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit szóltok az alábbi helyzeth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok az alábbi helyzethez ?

Figyelt kérdés
A párom ( exem) nagyon furán viselkedett már úgy 5-6 hónapja. Aztán elő állt vele szakítani szeretne, én mondtam neki gondolja át. Később 1 hónap múlva mondta nem szeretne folytatni a kapcsolatot. Eléggé sokkolt a dolog , mert pont hogy kedves volt hozzám stb. Elfogadtam mivel együtt is éltünk , mondtam neki keresek egy lakást és megyek, ebben a folyamatban is segített. A végén mégis úgy viselkedett mintha én keltem volna fel egyik reggel úgy szia én elakarok költözni. Nem értem a viselkedését meg hogy mire volt jó ha kidob és mégse akarja hogy elmenjek stb.

febr. 25. 07:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt eleg eltokelt. Ha vkitol meg akarok szabadulni,akkor megteszem. Barmiaron es nem erdekelnek a kovetkezmenyek.
febr. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmin csodálkozni, simán előfordulhat, hogy a végén te kérsz bocsánatot, mert kidobtak. A lényeg, hogy a döntés végleges. Együttélés esetén annak sem könnyű aki szakítani akar.
febr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

" A végén mégis úgy viselkedett mintha én keltem volna fel egyik reggel úgy szia én elakarok költözni."


Lehet hogy valami olyan szokásod, viselkedésed, hozzáállásod volt amit már képtelen volt tolerálni. Vagy esetleg felkért a változásra, és semmi. Tehát valahol úgy érezte, hogy rajtad múlik a megoldás, de mégsem teszed meg amire szüksége / szükségetek lenne. És ő így már nem tud veled kapcsolatot fenntartani.


De csak ötletelek, igazából fogalmunk sem lehet erről addig, amíg bővebben nem osztod meg miért is szakított veled. Mert enélkül simán lehet az is amit pl a 2-es mond.

febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

De hát akarta ő, hogy elmenj kérdező. Nem tudom miért meséled be magadnak, hogy nem.

Lépj túl rajta, adott neked egy utolsó esélyt és nem jött össze. Ennyi.

febr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy meggondolta magát? Mert a leírásból nem derül ki. Legfeljebb nem akar bunkó módon elválni.
febr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Úristen, kérdező, te már január óta ezen vekernyálsz.
febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!