Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az ex barátom találkozgatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex barátom találkozgatni szeretne barátilag, mire véljem ezt?

Figyelt kérdés

Több hónappal ezelőtt szakítottunk, én akartam mert szerintem kihűlt (5 év után), majd megpróbáltam rendbehozni, az ex barátom kihátrált. Nagyon agresszív lett mindig amikor felhoztam a témát, így inkább megszakítottam a kommunikációt. Több hónappal később találkoztunk és felajánlotta, hogy milyen jó volt beszélgetni, csináljunk még ilyeneket. Nem akarom elutasítani, de ugye nem gondolja hogy mi majd haverkodni fogunk?


23/N



febr. 25. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem haverkodni akar...
febr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ő utasított vissza több alkalommal. Ezért sem értem most ezt a helyzetet, nem akarom, hogy visszarántson.
febr. 25. 13:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozik.

Ha nem akarsz találkozni vele, akkor ne találkozz.

febr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szexet akar. Nem haverkodni jó reggelt!
febr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdés, mi a fªsznak akrasz vele bármit is? Most is azon agyalsz vajon ő mit akar, ergó te is akarod..
febr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt váltotta ki belőlem. Átlendültem a nehezén és újra jött ez. Sok év, jó emlékek, persze hiányzott de nem mennék bele megint egy se veled se nélküled viszonyba.
febr. 25. 16:39
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Csak barátkozni akar, aha, persze, a következő jelenet meg kb így fog kinézni:


- Jó, itt vagyunk, mit szeretnél?


- Csak ezt....


- Azt mondtad, hogy csak barátkoznmmmmm.... 🍆💦💦💦💦🤤🤤🥵🤢🤮

febr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6 Oké, továbbra sem értem mit akarsz. Szép emlékek meg minden, de attól az ember még mindig nem lett jobb, nem fog szeretni.

Ahelyett, hogy azon rágódnál ami elmúlt, (mert újra már nem fog megtörténni) zárd le a fenébe.

febr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért csinálja a csiki-csukit, hogy egyrészt összezavarjon, másrészt, meg ha sikerül megd@gnia, akkor tudjon azzal takarózni, hogy ő igazából nem akar semmi komolyat. Az összes ilyen patkány ezt csinálja, ignoráld és no contact az egyetlen megoldás ha nem akarsz egy oltári pofára esést.
febr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem haverkodni akar. Dgni veled, míg nincs más.
febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!