Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az ex barátom találkozgatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex barátom találkozgatni szeretne barátilag, mire véljem ezt?

Figyelt kérdés

Több hónappal ezelőtt szakítottunk, én akartam mert szerintem kihűlt (5 év után), majd megpróbáltam rendbehozni, az ex barátom kihátrált. Nagyon agresszív lett mindig amikor felhoztam a témát, így inkább megszakítottam a kommunikációt. Több hónappal később találkoztunk és felajánlotta, hogy milyen jó volt beszélgetni, csináljunk még ilyeneket. Nem akarom elutasítani, de ugye nem gondolja hogy mi majd haverkodni fogunk?


23/N



febr. 25. 13:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Valószínűleg csak lódított, hogy keresni fog, merr azóta semmi. Úgyhogy remélem rájött arra, hogy ez nem kivitelezhető dolog.
febr. 29. 09:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!