Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálja ezt az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt az exem?

Figyelt kérdés
Ő szakított velem, 2 éve. Nem szépen, kb rögtön lett neki más, és meg sem beszéltük normálisan. Én nagyon nehezen, de továbbléptem. Pár hónapja újra van közös óránk az egyetemen (előtte egy évig nem láttuk egymást). Az első közös óránk utáni éjjel feltehetőleg ittasan küldött egy üzenetet, hogy mennyire örült amikor meglátott, és várja a következő közös óránkat. (Ezt reggelre törölte, de láttam, mert jelezte a telefonom.) A párja még azóta is megvan. Következő óránkon rám sem nézett, került, gondolom szégyellte, hogy írt. Pár hétre rá volt egy buli, ahol ők is megjelentek, folyamatosan nézett, leült mellém a padra olyan közel, hogy összeért a combunk. Következő nap megint rám sem mert nèzni. Megkértem, hogy beszéljünk, amit az utolsó pillanatban lemondott. Utólag bevallotta, hogy azért, mert tart a beszélgetéstől. 2 hét múlva szintén ittasan küldött egy üzenetet, hogy ne haragudjak amiért lemondta a beszélgetést, de most készen áll rá. Mondtam, hogy nem szeretném ezt részegen, azt mondta józanul képtelen rá

febr. 25. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Aztán mégis mi a fenének foglalkozol vele? Miért jó az neked hogy ezen rágódsz? Mit akarsz még mindig tőke ha elvileg lezártad. 2 éve volt, lépj már túl rajta!
febr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Mert jól esne neki két nőt szédíteni egyszerre, de nincs kizárva, hogy a harmadik lennél akit hülyére szed.

Mocskos gennyláda, aki téged megcsalt és most akivel megcsalt is csalja ki tudja kikkel és veled "visszacsalná".


Mit látsz benne? Miért nem tiltod le? Miért törődsz még vele? Hűtlen volt hozzád! Most is az. Ugyanúgy eldobna téged mint megtette a múltban!

Legyen már egy kis eszed, emberi méltóságod!

febr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Szeret szòrakozni, ne hagyd magad mégegyszer átverni
febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

„Fool me once shame on you. Fool me twice shame on me.“


Ha hagyod magad behúzni a csőbe ismét az már tényleg a te szégyened lesz és sokkal nehezebb lesz túllépni rajta, mert olyan sebeket fog neked okozni. Nem szeret, tisztel senkit! A farkának él, érted?

febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

-Lelkiismeretfurdalása akadt valami csoda folytán. A csodát értsd úgy, hogy nem működik a kapcsolata és rájött, hogy "visszakapta" milyen az amikor boldogtalan más ember miatt. De szerelmet nem érez irántad, azt az opciót felejtsd el. Ha szerelmes lett volna beléd, illetve szeretett és megbecsült volna akkor nem lett volna hozzád hűtlen. Igen hűtlen volt, a jelenlegi barátnőjével csalt téged.


-Szeretné megcsalni a barátnőjét veled, ismét szerelemről szó nincs.



Összegzés:


A legjobban teszed ha elfelejted azt, hogy járna veled újra, mert nem akar.

Beszélgetni se érdemes, csak magán akarna könnyíteni mindkettő szituációban, te csak egy kellék lennél hozzá.

febr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!