Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 5év után még mindig eszembejut?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5év után még mindig eszembejut?

Figyelt kérdés

Volt párommal 18eves koromtól voltam 24eves koromig. Jelenleg 29vagyok.

Először volt párom hagyott el, majd egy éven keresztül hulyitett, mindig ha lett új párom vagy valakivel ismerkedtem és a fülébe jutott felbukkant, és elérte,hogy miatta szakitsak akivel ismerkedtem ,miután szakítottam a lánnyal utana pár alkalommal még találkoztunk majd megint eltűnt az életemből. Eskudozott,hogy nincs senki az életében ,sőt én egy szemet vagyok,hogy olyan sok lánnyal lefeküdtem, bezzeg O nem feküdt le senkivel.

Egy évig futottam utána majd egyszer csak lebukott, és kiderült,hogy mind ameddig hulyitett engem több mint egy évig titokban volt egy kapcsolata akivel kapásból összejött mikor szakított velem.

Amikor megtudtam,hogy együtt van valakivel kidobta a srácot kapásból és én hülye visszafogadtam.

Eltelt egy kis idő és nem éreztem olyannak mint régen, titkolozott előttem, szakítottam vele majd összejöttem a mostani párommal akivel évek óta együtt vagyok.

Az exem ezek után is keresett engem és megint azt hazudta nincs senki az életében..megint hazudott...ezért a jelenlegi párommal maradtam. Minden szép és jól működött (igaz exem mindig eszembe jutott de nem fizetem hozta nagyobb dolgot)míg egyik este az exemrol álmodtam azóta nem tudom kiverni őt a fejembol.

Szerintetek felkeressem? Azóta O is párkapcsolatban él..én is jól elvagyok a jelenlegi párommal de mégis hiányzik az exem...létezik,hogy O is hasonlóan van ezzel a dologgal csak nem mer felém nyitni?

Isten igazából egy jó beszélgetés is elegendő lenne nekem számomra vele, csak,hogy tudtam mi történt vele az évek alatt kíváncsi vagyok rá.



febr. 27. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél barom, kérlek. Hagyd. Csak neked fájna.
febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Te betegesen kötődsz hozzá olyan sérülést okozott neked. Most nem tudom, hogy ez kicsi korodból alakult-e, mint hogy hanyagoltak, nem törődtek veled, de mindenképp súlyos mélységben nincs rendben az önbecsülésed és olyan vagy mint egy Stockholm-szindrómás.

Ő helyette inkább találkozhatnál, beszélgethetnél pszichológussal, ő tudna rajtad segíteni, az exed letaszítana még jobban a mélybe...

febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat.

Boldog vagyok a hétköznapokban csak néha néha időről időre eszembejut.,hogy mi lehet vele stb hisz nem szépen váltunk el.

A mostani párjával 1 éve van együtt.

Igazatok van hagynom kéne a témát.

febr. 27. 21:48
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjad...Az normális, hogy eszedbe jut, nem vettél részt hipnózison, amnéziát se szenvedtél. Azért álmodsz vele, mert egyszerűen a tüske benned van és hát mint írtam ahhoz a tüskéhez párosul egy hosszú zsinór amivel megfojt téged ha közelébe mész.

Úgyhogy ne vele foglalkozz ha jót akarsz magadnak!

febr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez majdnem mindenkivel előfordul, hisz valaha szeretted. Őrizd meg a szép emlékeket és ennyi😊
febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem is próbálkozott az ex csajom de ignorálom, mert csak kínozni akar.
febr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De velem nem próbálkozik már, évek óta éli az életét és én is. nem keressük egymást. de belül mégis gondolok rá
febr. 27. 22:26
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Erdekes mit el tudnak erni egyesek. Bant, de kozben megis olyan erzelmeket nyit fel benned, hogy ennek ellenere erdekel teged a no. Holott tudod, hogy semmi ertelme elkezdeni ujbol, mert csak szorakozik veled.

Remelhetoleg benott a feje, es megtalalta azt a part, aki mellett nem kell mar igy viselkedni. Biztos nem keresnem fel a helyedben, mert aztan nem szall le rolad mar megint, es ramegy az elvileg jol mukodo kapcsolatod.

febr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj továbblépni! Ez így senkinek sem jó.
febr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Próbálkozom.

Volt jópár barátnőm.


A mostani is jól néz ki, odaadó .de kísért

febr. 28. 08:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!