Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 5év után még mindig eszembejut?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5év után még mindig eszembejut?

Figyelt kérdés

Volt párommal 18eves koromtól voltam 24eves koromig. Jelenleg 29vagyok.

Először volt párom hagyott el, majd egy éven keresztül hulyitett, mindig ha lett új párom vagy valakivel ismerkedtem és a fülébe jutott felbukkant, és elérte,hogy miatta szakitsak akivel ismerkedtem ,miután szakítottam a lánnyal utana pár alkalommal még találkoztunk majd megint eltűnt az életemből. Eskudozott,hogy nincs senki az életében ,sőt én egy szemet vagyok,hogy olyan sok lánnyal lefeküdtem, bezzeg O nem feküdt le senkivel.

Egy évig futottam utána majd egyszer csak lebukott, és kiderült,hogy mind ameddig hulyitett engem több mint egy évig titokban volt egy kapcsolata akivel kapásból összejött mikor szakított velem.

Amikor megtudtam,hogy együtt van valakivel kidobta a srácot kapásból és én hülye visszafogadtam.

Eltelt egy kis idő és nem éreztem olyannak mint régen, titkolozott előttem, szakítottam vele majd összejöttem a mostani párommal akivel évek óta együtt vagyok.

Az exem ezek után is keresett engem és megint azt hazudta nincs senki az életében..megint hazudott...ezért a jelenlegi párommal maradtam. Minden szép és jól működött (igaz exem mindig eszembe jutott de nem fizetem hozta nagyobb dolgot)míg egyik este az exemrol álmodtam azóta nem tudom kiverni őt a fejembol.

Szerintetek felkeressem? Azóta O is párkapcsolatban él..én is jól elvagyok a jelenlegi párommal de mégis hiányzik az exem...létezik,hogy O is hasonlóan van ezzel a dologgal csak nem mer felém nyitni?

Isten igazából egy jó beszélgetés is elegendő lenne nekem számomra vele, csak,hogy tudtam mi történt vele az évek alatt kíváncsi vagyok rá.



febr. 27. 21:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az exed valószínűleg személyiségzavaros, sérültél mellette érzelmileg, ezért kötődsz hozzá, és nem azért, mert ő lenne számodra az "igazi".

Nem kell túlmisztifikálni, ez sokakkal előfordul, az önismeret fejlesztése és pszichológus tud segíteni.

Ajánlom Manuela Rösel: Ha fáj szeretni c. könyvét és a folytatását (Ha még mindig fáj szeretni).

márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!