Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam vele de hiányzik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam vele de hiányzik?

Figyelt kérdés

Szóval 4 órára lakott tőlem. A kinézete erős kompromisszum volt (túlsúlyos, kopaszodó, 10 évvel idősebb). Igazából azért jöttem vele össze mert jó volt vele beszélgetni. Megértő volt. Nem tudtam hozzá vonzódni de nehezen eljutottunk a szexig. Egészen addig úgy gondoltam hogy szép randink van főzött is nekem meg minden. Szex közben szembesültem azzal hogy lusta megmozdulni. Még ahhoz is én mentem felé hogy felizgasson... az egész alatt csak feküdt. Majd amikor vége lett azt mondta "nincs kedved még egyszer megdolgozni"? Persze nekem nem volt ha az nem elég hogy nem mozgott iszonyatosan pici volt neki... Hazajöttem behazudva hogy szarul vagyok. Nagyon kiábrándító volt.

Mikor hazaértem írt minden érdeklődött. Én udvariasan válaszoltam. Majd reggel arra keltem hogy elküldte a fizuját screenshotban. Na ez volt az a pont ahol szakítottam. (2x annyit keresett mint én, csak egyszerűen úgy éreztem hogy azt hiszi pénzzel megvehet...).

Udvariasan zártam le de ő nagyon kemény dolgokat vágott hozzám. El is sírtam magam. Nem reagáltam inkább semmit mert nem akartam bántani.


Most úgy érzem hiányoznak a beszélgetések. Mit tegyek? Úgy őszintén normális vagyok?


márc. 1. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ha beszélgetni akarsz, menj pszichológushoz. Ő annyit beszélget veled, amennyit csak akarsz!
márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress barátokat inkább és beszélgess velük. Ezt a pasast meg felejtsd el.
márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt a pasast engedd el,nem neked való.
márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem nem! Tilos! Vissza ne menj hozzá! Szerintem neked csak az hiányzik hogy kedves volt és volt napi szinten kivel beszélgetni. Egyszer ha ráérsz nem rá gondolni, akkor hunyd le a szemed és képzelj el egy neked ideális kapcsolatot. Milyen lenne? Milyen belső adottságokkal rendelkezne? Milyen dolgokat csinálnátok együtt? Mivel tenné téged boldoggá? Hogyan viszonyulna hozzád a mindennapokban? Hogyan viszonyulna a családodhoz és a barátaidhoz? Ez segít abban hogy erősen el tudd képzelni magad előtt hogy mi az amire igazán vágysz, mit akarsz, kit akarsz, és ebből mit kapsz még? Én nem akarok helyetted érezni és gondolkodni, de ha egy javaslatot elfogadsz, vagy egy gondolatot, az írásodból az jött le, hogy ez egy jó kapcsolattól nagyon messze volt még sajnos.
márc. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!