Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kihasználtak, nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasználtak, nem tudok tovább lépni, ígért a pasi fűt, fát, aztán lelépett. Hogyan engedjem el a sok dühöt, fájdalmat?

Figyelt kérdés
márc. 3. 15:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Az idő minden sebet begyógyít bármilyen klisé is ez a mondat. Persze ha több mint 1 évig szenvedsz, düh van benned akkor alkalmas lenne felkeresni szakembert.
márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Rengeteg harag maradt bennem, leginkább azért mert rengeteget hazudott is, gyakorlatilag amíg tartott az egész, addig is szinte minden nap sírtam. Könyörögtem, hogy mondja meg őszintén, hogy szeret-e vagy csak szórakozik, mindig talált vmi kifogást, hogy rosszul látom, ő csak fáradt, most ez van,most az van. Na, egy szó, mint száz, teljesen tönkre mentem. Amikor meg én akartam szakítani mindig kitalált valamit, hogy miért ne, én meg még azt hittem majd megváltozik.
márc. 3. 15:37
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szerelem, tudod, hogy rossz a kapcsolat, érzed, hogy valami nem stimmel és mégis reménykedsz. Annyit tudok írni hogyha mással együtt vagy és ő nem veszi figyelembe az érzéseid még azután sem, hogy szóltál neki akkor hagyd el bármennyire is szerelmes vagy. Önmagad akkor is szeresd jobban!
márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokáig húztad....túl sokáig maradtál benne.


Meddig reménykedtél abban, hogy megváltozik?


Ne haragudj de te is vak voltál, és talán szerelmes is.


Félsz a magánytól?

márc. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
43%

Fűt?


😱😇😋🫨😵😵‍💫

márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Mit mondhatnék, ebben te is rendesen beletetted a részed. Mert gyenge vagy, vagy kapcsolatfüggő.
márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%

Én egyetértek az utolsóval. Könyörögtél neki.

Te hagytad magad kihasználni.

Az a te hibád, nem az övé!

márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

"Fool me once, shame on you!

Fool me twice, shame on me!"

márc. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
hát ez szívás de fel a fejjel vannak még normális pasik mint például én 😅
márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Hát sokáig, több hónapig, igen, tudom, hogy az én hibám is, reménykedtem abban,hogy jó ember. De inkább abban kérnék segítséget, hogy tudom ezt a sok rosszat magam mögött hagyni, mert nem megy.
márc. 3. 16:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!