Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kihasználtak, nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasználtak, nem tudok tovább lépni, ígért a pasi fűt, fát, aztán lelépett. Hogyan engedjem el a sok dühöt, fájdalmat?

Figyelt kérdés
márc. 3. 15:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
53%
De jól tette
márc. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 camaropeti válasza:

Van aki azt mondaná, hogy amíg nem vagy túl rajta addig ne kezdj másik kapcsolatba, mert a lezáratlan dolgok miatt az új ami akár jól is működhetne az nem fog menni, mert megfertőzöd vele az új kapcsolatot, mármint azzal, hogy még az előző is a fejedbe van. Nálam ez nagyon nem így van. Ha vége lett egynek, akkor volt olyan, hogy 2 hét múlva jött egy újabb és valahogy úgy gondoltam, hogy nem leszek attól jobb ha mondjuk várok egy újabbal fél vagy egy évet, meg rosszabb se leszek, ha 2 hét múlva újba kezdek, főleg, hogy velem is az az eset volt, hogy velem szakítottak és nem én az akkori párommal.

Szóval szerintem az sokat tud segíteni, ha van rá alkalmad, hogy összejöjj valakivel, akkor azonnal lépd meg, mert akkor a figyelmedet az új kapcsolatba helyezed, nem azzal a gondolattal fogsz felkelni, hogy mi van a régivel, hanem azzal, hogy az újat mikor fogod látni. Sokat segít.

márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
44%
Kutya harapást szőrével. Menj ki a lakásból, bulizz, ismerkedj, szeretkezz másokkal gyakran és főleg változatosan. - Legtöbbet ez segít, mert visszaadja az életkedved és megerősíti önbizalmadat...
márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, hát nehezen menne most az ismerkedés :( 23-as hidd el, találnék szexre minden este mást kb, de egyáltalán nem vágyom rá, teljesen elvette a kedvem mindentől ez az állat, meg amúgy se az a típus vagyok
márc. 10. 18:34
 25/25 anonim válasza:
100%
Gondold végig, hogy mit szeretnél a következő kapcsolatodban, sőt akár írd is le, és olvasd el minden nap. Próbálj ki tetchnikákat, amivel megteremtheted, amit szeretnél (pl. agykontroll, access energiahúzás, jövőteremtő meditáció). Pár hét, és jobban leszel, ha arra koncentrálsz, amit szeretnél.
márc. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!